Léto s Rychtářem odhaluje svůj program

Léto s Rychtářem odhaluje svůj programV Hlineckém pivovaře se letošní rok bude opět konat série letních open air koncertů Léto s Rychtářem. Jako první vystoupí 27. května 2017 Divokej Bill. Následovat bude Rychtář fest 17. června, který ukáže kapely Mig21, Horkýže Slíže, Jelen, zpěváka Sebastiana a také Věru Špinarovou. Poslední akce se uskuteční 15. července, kdy zahrají Harlej, Dymytry a Citron.

Vstupenky jsou k dostání v síti ticketstream.cz.

Divokej Bill v roce 2017 pojede svojí Lobkowicz tour a jednou ze zastávek bude právě Léto s Rychtářem. Folk-rocková kapela známá písněmi jako Malování, Čmelák, nebo Plakala v těchto dnech nahrává novou desku. Fanoušci se tak můžou těšit na nové skladby, protože připravované album by mělo vyjít ještě před koncertem v Hlinsku 27. května 2017.

 

 

Další připravovanou akcí je Rychtář fest, který proběhne v sobotu 17. června 2017 a bude multižánrový. Vystoupí zde kapely jako Horkýže Slíže, Jelen, nebo Mig21 s frontmanem Jiřím Macháčkem a dále známá zpěvačka Věra Špinarová. Mladší návštěvníci si zase mohou poslechnout písničkáře Sebastiana, proslaveného písní Toulavá.

Mig21

 

Milovníci klasického rocku se můžou těšit na 15. července 2017. V amfiteátru hlineckého pivovaru Rychtář totiž vystoupí kapely Harlej, Dymytry a Citron. Jako speciální host vystoupí legendární hlinecká kapela Metal Jan.

 

27. května 2017
Divokej Bill
www.facebook.com/divokejbillvhlinsku

17. června 2017
Rychtář fest – Horkýže SlížeJelen, Mig21, Věra Špinarová, Sebastian
www.facebook.com/rychtarfest

15. července 2017
Harlej, Dymytry, Citron
www.facebook.com/harlejdymytrycitron

 

Více na www.letosrychtarem.cz | www.facebook.com/letosrychtarem.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.