Metalová kapela Nightwish míří do pražské O2 Areny

Finská metalová kapela Nightwish přijede v letošním roce do Prahy v rámci svého velkolepého turné Decades: Europe 2018. Koncert odstartuje v O2 Areně 19. listopadu 2018 v 19 hodin.

Na tomto turné, které bylo zahájeno již v březnu, samotná skupina oslavuje své kulaté jubileum v podobě dvacetiletého působení na hudební scéně. Frontmani Nightwish si pro své fanoušky připravili hned několik překvapení, která budou na ně čekat během celé události. Nebudu vás déle napínat, tak se na ně půjdeme společně podívat.

Prvním překvapením je to, že přímo na koncertě zazní zásadní písně z historie kapely, tak i málo známé songy s úplně novými aranžemi.

Ale to ještě není všechno! Na tomto hudebním vystoupení se objeví nejen Nightwish, ale i druhá metalová kapela Beast In Black, která zde bude působit jako speciální host. A pro ty, kteří neví, o kom je řeč, tak si teď toto seskupení společně představíme.

Beast In Black je finská heavymetalová kapela, která byla založena v roce 2015 bývalým kytaristou skupiny Battle Beast, Antonem Kabanenem. Už v tomto roce zahájila svůj úplně první koncert, ale pouze jako předskokan Nightwish. V loňském roce v letních dnech vydali svoji první debutovou desku Berserker. A teď zpátky ke koncertu.

Třetím a zároveň posledním překvapením je vydané kompilační dvoudiskové album, které vzniklo v rámci oslavy.

Tento koncert bude fenomenální jak pro Nightwish, tak i pro fanoušky, kteří dorazí do již zmíněné O2 Areny.

 

Veškeré informace naleznete na oficiálních webových stránkách O2 Areny nebo na síti ticketportal.cz.

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.