Neděle, 1.10.2023
HudbaKultura

Metalová královna TARJA v Pardubicích

Své vysoce hodnocené aktuální album „In The Raw“ přiváží na podzim do České republiky metalová královna TARJA Turunen. Pardubický koncert se koná 29. října v Ideonu a ten brněnský o den dříve, 28. října 2022 v Sonu.

Osmé studiové sólo album vyšlo 30. srpna 2019, a TARJA na něm spojila své síly s dalšími metalovými zpěváky, jako jsou např. zpěvák Soilwork Björn “Speed” Strid, Tommy Karevik z Kamelot či Cristina Scabbia z Lacuna Coil. Strid se podílel na skladbě „Dead Promises“, vokály Scabbii lze slyšet v písni „Goodbye Stranger“ a Karevik zpívá v songu „Silent Masquerade“.

Deska „In the Raw“ jasně ukazuje, jak dobrý může Symphonic Metal být, když se opravdu umí, když jsou vokální výkony dovedené k naprosté dokonalosti, texty písní všestranné, aranžmá jednotlivých songů maximálně promyšlená a celková produkce alba prostě vynikající.

Každopádně, určitě se vyplatí si na tyto live koncerty TARJI zajít! Čeká vás unikátní kombinace sofistikované a rafinované orchestrální hudby, pěveckých sborů a Tarjin klasicky trénovaný hlas s hrubým, temným heavy jádrem. O tom, že půjde opět o nezapomenutelné a emocemi nabité koncerty není pochyb! 

 

Tarja Pardubice - plakát

 

Kdy sobota 29. října 2022
Kde Ideon Pardubice

 

Tarja

 

 

79promotion

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.