Mezinárodní závody spřežení – Rudolfův pohár

Mezinárodní závody spřežení - Rudolfův pohárV termínu od 14. – 17. dubna 2011 proběhne zajímavá událost pro všechny příznivce a milovníky koní.

Na kolbištích Národního hřebčína v Kladrubech nad Labem se uskuteční mezinárodní závody spřežení “Rudolfův pohár“.

 

 

 

 

Na závodišti v Kladrubech nad Labem budou své síly měřit závodníci jednospřeží, dvojspřeží, čtyřspřeží a dvojspřeží pony. Ve čtvrtek a pátek začínáme drezurní zkouškou (čtvrtek od 13.00, pátek od 9.00), v sobotu divácky nejatraktivnější část závodů tzv. maraton od 10:00, v neděli začátek 10:00 překážková jízda spřeženíMezinárodní závody spřežení - Rudolfův pohár a slavnostní vyhodnocení.

V letošním roce je na tyto tradiční závody přihlášeno 69 spřežení z 11 evropských zemí. Německo, Rakousko, Polsko, Maďarsko, Slovensko, ČR, Dánsko, Norsko, Švédsko, Belgie, Lucembursko. Závody jsou rovněž vypsány jako kvalifikace na mistrovství světa ve dvojspřeží. Diváci se mohou těšit také na chovatelskou ukázku, která bude připravena v rámci posledního dne, 17. dubna.

Po dobu konání akce zajištěno občerstvení, prodej suvenýrů a upomínkových předmětů, v rámci zakoupení vstupného si mohou návštěvníci samostatně prohlédnout také vybrané stáje Národního hřebčína.

Termín: 14. – 17.  dubna 2011
Místo: Národní hřebčín v Kladruby nad Labem  (ukaž na mapě)
Oficiální zkratka: CAI-A 1, 2, 4, 2P
Vstupné:sobota a neděle dospělí 100 Kč, senioři a studenti 50 Kč, děti do 6 let a ZTP zdarma, čtvrtek a pátek se vstupné nevybírá
Parkování zajištěno na vyhrazených místech za poplatek 20 Kč/den.

 

Více na www.nhkladruby.cz

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.