Úterý, 28.3.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Michael Bublé se vrací po více než 5 letech do Prahy

Kanadský herec, zpěvák, a především držitel několika prestižních ocenění Michael Bublé, se vrací po více než pěti letech na českou scénu!

17. září 2019 ve 20 hodin zavítá do pražské O2 areny, kde představí písně z jeho nejnovější desky Love, která vyšla vloni v listopadu pod hudební společností Reprise Records. Mezi zastávkami turné nebudou chybět Vídeň, Toronto, Krakow, Barcelona, Lisabon, Hamburg a mnohé další. V loňském roce vystoupil Michael Bublé v Dublinu, Londýně a Sydney, kam přišlo neuvěřitelných 150 000 fanoušků! Za sebou má již pět vyprodaných světových turné, získal čtyři ceny Grammy, několik ocenění Juno Awards, má svou hvězdu na slavném Kanadském chodníku slávy a prodal více než 60 milionů nahrávek.

A na co se můžou těšit hudební nadšenci? Na velkou show, na níž zazní všech jedenáct písniček z nového alba a na chvíli, která se už nikdy v životě nebude opakovat. Tak dorazte na koncert a užijte si ho naplno!

K celé koncertní pozvánce nesmí chybět několik slov na závěr:

“Je to člověk, který má publikum omotané kolem prstu. Jeho nezaměnitelný hlas uhrane všechny přítomné.”
The Sydney Morning Herald (denní noviny publikované v Sydney)

“Bublému se podařilo prodchnout svými zlatými hlasivkami celou řadu těch nejklasičtějších písní v historii pop music.“
The Daily Telegraph (deník publikovaný ve Velké Británii)

Bližší informace naleznete na oficiálních webových stránkách O2 areny.
Vstupenky lze zakoupit v prodejní siti Ticketportal nebo u pořadatele Live Nation.

 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.