Pondělí, 5.6.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Michal David a jeho pardubická megashow

Michal David a jeho pardubická megashowZnámý český zpěvák a hitmaker Michal David se po dvou letech představí na turné po České republice a jediná východočeská zastávka bude v Pardubicích. Zpěvákova bláznivá noc se v pardubické Tipsport areně uskuteční 1. prosince 2015 od 19:30 hod. Během koncertu zazní největší a nejoblíbenější hity v nových discoúpravách, nebudou chybět ani lovesongy.

Fanoušci se můžou těšit na známé hity jako jsou Discopříběh, Ruská Máša nebo na oblíbené lovesongy Každý mi tě lásko závidí a Nenapovídej. Nebudou chybět ani přídavky nebo projekce videoklipu oblíbeného hitu Byla to láska.

Michal David za svou kariéru prodal více jak 3.500.000 nosičů a napsal přes 600 písní. Na svém narozeninovém koncertu dokázal vyprodat O2 arenu do posledního místa a vyhrál prestižní cenu TýTý jako zpěvák roku. Je legendou české popmusic.

Vstupenky se prodávají v síti Ticket Art. Zakoupit je můžete již nyní na internetu nebo ve Vašem turistickém informačním centru.

Ceny vstupenek se pohybují od 399 do 599 Kč.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.