Mig 21 poprvé v Herálci

Mig 21 poprvé v HerálciJe málo předních skupin české hudební scény, které v patnáctileté historii koncertů kulturního domu Herálec čekají na svoji premiéru. Jednou z nich je partička kolem oblíbeného herce Jiřího Macháčka. V sobotu 22. listopadu 2014 se to však změní.

Mig 21 vydali po dlouhé pauze nové album a vyrazili na velkolepé turné. Deska je teprve čtvrtá v řadě, fanoušci na ni čekali dlouhých deset let, a navazuje na předchozí úspěšnou tvorbu. Ta přinesla hity od prvního singlu Snadné je žít, přes Malotraktorem až po Vlajky vlají. Navíc aktuálně do kin vstoupil nový Macháčkův film Pohádkář a tak snad není ani lepší doba pro první návštěvu kulturního domu u Žďáru nad Sázavou, kde se Album tour zastaví již tuto sobotu.

Turné zatím slaví velké úspěchy a většina koncertů je vyprodaných. Migové jsou populární kromě své tvorby i díky strhující a energické show, Jiří Macháček na podiu využívá svůj všestranný talent a každý koncert je jedna velká jízda. Nejinak tomu bude zřejmě i v Herálci, kde je již prodáno přes poloviny kapacity sálu. Kromě starších hitovek jistě během koncertu dojde na novinky Diskobůh, Kalhotky si sundej nebo již ověřenou píseň Chci ti říct z dalšího Macháčkova filmu Muži v naději.

Vstup do kulturního domu Herálec 22. listopadu bude umožněn po sedmé hodině, vystoupení začne o hodinu později. Na akci jsou připraveny autobusové svozy z blízkého okolí zdarma, po koncertu nebude chybět tradiční rockotéka. Vstupenky jsou k dostání v běžných předprodejích za 220 Kč, na místě bude cena 250 Kč. Více informací naleznete na internetových stránkách www.kdheralec.cz nebo na facebooku www.facebook.com/kdheralec.

Program podzim 2014 (15 let koncertů v KD Herálec)
11.10. Vinobraní
24.10. Alkehol
08.11. Torr+Debustrol
22.11. MIG21 tour
29.11. Večer legend
06.12. Mikulášská
20.12. Vypsaná Fixa

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.