Středa, 7.6.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Mistrovskou Chrudim posílí Brazilci Paulinho a Kilmer

Mistrovskou Chrudim posílí Brazilci Paulinho a Kilmer; zdroj: fkerapack.cz

Na startu přípravného období se budou trenérům Danielovi a Bartuškovi hlásit dvě nové tváře. V Praze přistane letadlo s Brazilci Paulinhem a Kilmerem, kteří se budou ucházet o místo v kádru ERA-PACKu Chrudim pro následující sezónu!

“V letošním roce jsme se rozhodli jít trochu jinou cestou než v letech předchozích,” nastiňuje situaci hlava chrudimského futsalu František Tichý. “V přípravě budeme zkoušet větší počet hráčů, ze kterých v září vzejde finální kádr pro následující sezónu,” popisuje. Kromě stávajících hráčů Chrudimi se na východě Čech objeví dvě nové tváře. Kádr ERA-PACKu vyztuží Paulinho a Kilmer.

Paulinho, celým jménem Paulo Henrique Severino, již dříve působil v Balticfloře Teplice, odkud právě do Chrudimi přestoupil. Brazilce s portugalským pasem v Chrudimi potkalo zranění, kvůli kterému musel strávit značnou část sezóny pouze na tribuně. Nyní dostává pod trenérem Danielem druhou příležitost. “Paulinho již v našem klubu působil v sezóně 2011/2012, v přípravě dostane šanci poprat se o místo v našem týmu.”

Velká očekávání budou nesena na bedra Kilmera, který do ERA-PACKu přichází s pověstí vynikajícího střelce z nejvyšší brazilské ligy. Kilmer dorazil do České republiky v neděli 27. července, jeho kolega ho napodobí o den později. Oba se budou ve středu hlásit na prvním tréninku přípravného období. “Kilmera sledujeme již od té doby, kdy do našeho týmu přišel Douglas. Měli jsme o něj eminentní zájem a máme velkou radost, že se nám podařilo jeho příchod dotáhnout,” komentuje situaci ohledně příchodů František Tichý.

Zdroj: http://fkerapack.cz

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.