Pátek, 24.5.2024
HudbaKultura

Mňágu a Žďorp v rámci tour uvítá Fléda

Mňágu a ŽďorpPři svém jarním turné navštíví, 9. března 2017, Mňága a Žďorp také brněnskou Flédu. Na koncertě kapely, která letos slaví 30 let své existence, zazní staré, nové, ale i ty úplně nejnovější skladby z připravovaného alba Třínohý pes. Vstupenky v předprodeji za 220 Kč jsou na smsticket.cz, goout.cz, nebo v Café ELEVEN a v INDIES.

 

 

 

 

 

 

 

 

Rok 2017 bude pro hudební skupinu z Valašského Meziříčí nabytý, chystají se mohutné oslavy k třicetiletému výročí, a navíc vychází nová deska Třínohý pes, s deseti novými písničkami, na kterých se objeví mnoho zajímavých hostů, jako například zpěvačka Nikola Mucha.

 

 

Hudební klub FlédaHudební klub Fléda, kde Mňága a Žďorp vystoupí, je jedním z největších brněnských klubů, který vnikl v roce 2006, jeho kořeny ale sahají mnohem dál, až ke kabaretu Brněnský Netopýr. Dnes zde hrají známí čeští interpreti jako Vypsaná Fixa, Mig21, Poletíme?, ale i zahraniční umělci. Ani žánrově není klub omezený a na své si zde mohou přijít i příznivci elektra, elektro swingu, či DnB.

 

www.mnaga.cz   |   www.facebook.com/mnagaazdorp   |    www.fleda.cz

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.