Moderní odšťavňování – kompletní průvodce

Moderní odšťavňování - kompletní průvodce

Více než 200 receptů na čerstvé šťávy a smoothies pro životní energii, detoxikaci a pevné zdraví.

NEJNOVĚJŠÍ A NEJOBSÁHLEJŠÍ ENCYKLOPEDIE ODŠŤAVŇOVÁNÍ

Víte, které ovoce vám zaručeně zvedne náladu, jaké šťávy vám pomůžou k vysněné postavě a čím vyléčit své neduhy? Zajímá vás, jak ovoce a zeleninu správně vybrat na trhu a jak je skladovat tak, aby udržely tolik vitaminů a minerálních látek, kolik je možné? Chtěli byste mít více životní energie, shodit těch pár nadbytečných kil nebo cítit více chuti do života? Potřebujete svému tělu pomoci se zdravotními problémy, jako jsou deprese, diabetes, rakovina, akné, alergie, menopauza, artritida a poruchy spánku?

Tato kniha je mnohem víc než jen sbírka receptů. Kromě obrovské dávky snadných, vyzkoušených a účinných receptů se vám do rukou dostává také praktická příručka, inspirující kniha a encyklopedie benefitů odšťavňování. S touto knihou zjistíte, jak může být odšťavňování jednoduché a snadné. Můžete si být jisti, že si každý nápoj v této knize skutečně užijete. Bude vám připomínat, že vyváženy? život zahrnuje jak odšťavňování, tak i zdravou stravu, meditaci, spánek, cvičení, pobyt v přírodě a lásku – včetně lásky k sobě. Mimi Kirk vás bude motivovat nejedním džusem či koktejlem najednou. Nechť je tato kniha vaším prvním krokem na cestě k lepšímu zdraví! 

 

 Moderní odšťavňování - kompletní průvodce

 

Název knihy:        Moderní odšťavňování – kompletní průvodce
Originální název: The Ultimate Book of Modern Juicing
Moderní odšťavňování - kompletní průvodceAutorka:                 Mimi Kirk
Překlad:                 Petra Slabá

Rok vydání:           2016
Nakladatelství:     SYNERGIE
Žánr:                       kuchařky, zdraví

Počet stran:           264
Vazba knihy:         vázaná

EAN:                       978-80-7370-436-0

E-shop:                  www.Synergiepublishing.com

 

Moderní odšťavňování - kompletní průvodce

 

 

 

Nakladatelství SYNERGIENakladatelství SYNERGIE vzniklo v roce 1994. Naší hlavní náplní je vydávání tarotových, inspiračních a andělských karet a knih zaměřených na sebepoznání a pozitivní myšlení.

V současné době jsme třetím největším evropským vydavatelem vykládacích karet a kromě České republiky působíme také na Slovensku, Bulharsku, Maďarsku, Mexiku, Polsku, Rusku a Slovinsku.

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.