Čtvrtek, 22.2.2024
HudbaKultura

Na Čwachták fest do Třemošnice

Na Čwachták fest do TřemošniceLetos to bude již počtvrté, kdy se v Třemošnici v areálu koupaliště uskuteční multižánrový festival s originálním názvem Čwachták fest. Ten se uskuteční v sobotu 18. července 2015.

Ti z Vás, kteří měli to štěstí a nějaký z předešlých ročníků navštívili, tuší, že i letošní Čwachták fest nabídne nezapomenutelný zážitek.

Festival v minulosti navštívily kapely zvučných jmen jako je Mnága a Ždorp, Krucipüsk, nebo třeba Sto zvířat. I letošní ročník nabídne velká jména a spoustu zajímavé hudební produkce. Největším lákadlem jsou bezpochyby UDG, Jaksi Taksi, Skyline a nebo třeba domácí stálice Žádnej Stres.

Během odpoledne a večera se Vám představí více než 12 interpretů na dvou podiích. Jako obvykle bude připraven bohatý doprovodný program a občerstvení všeho druhu. Po celý den bude možno využít přilehlé koupaliště k osvěžení a svlažení se.

Vstupenky je možno si zajistit v předprodeji za zvýhodněnou cenu v síti ticketportal. Pro ty z Vás, kteří si nestihnou zajistit lístky v předprodeji bude možnost zakoupení vstupenek přímo na místě.

Pro více informaci o letošním ročníku na https://www.facebook.com/events/919658541412379/

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.