Na festivalu Svojšice bude světová Toolroom Live stage

Festival SvojšicePořadatelé festivalu Svojšice oznámili, že se na letošním ročníku objeví Toolroom Live Stage. Tato show světoznámého formátu bude v České republice představena vůbec poprvé. Již sedmnáctý ročník tohoto festivalu elektronické hudby se uskuteční 16. června 2017. Místo konání bude opět v letním areálu Svojšice u PardubicPředprodej vstupenek byl již spuštěn na stránkách festivalu a na portálu ticketstrem.cz.

Tuto neděli potvrdili pořadatelé elektronického festivalu Svojšice první letošní stage. Poprvé v České republice se tak uskuteční show světoznámého vydavatelství Toolroom Live. Podle pořadatelů festivalu bude tímto vydavatelstvím vytvořena pro Česko zcela unikátní show, která doposud nebyla nikde prezentována. Festival Svojšice se tak zařadí mezi destinace jako je Londýn, Miami, Amsterdam, Dubai, Mexico a další světová města, kde se Toolroom Live Stage konala.

Příští týden festival Svojšice také oznámí první headlinery tohoto hlavního pódia. Toolroom Records se zaměřuje hlavně na House, ale pro festival Svojšice bude zcela nestandartně připravena dramaturgie v žánru Techno. Na letošním ročníku návštěvníci už nyní mohou těšit také na další dvě stage drum & bass a hard techno.

Na festivalu Svojšice bude světová Toolroom Live stage

svojsice.cz | facebook.com/svojsice2017 | ticketportal.cz/svojsice 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.