Pátek, 8.12.2023
Cestování a výletyVolný čas

Na kole do Maštalí

Na kole do MaštalíPo loňských komentovaných cyklovyjížďkách přichází letos Občanské sdružení Altus s novinkou, kterou jsou obdobné výlety do širšího okolí Maštalí. „Po loňských a předloňských úspěšných vyjížďkách po Železných horách jsem se rozhodli pro radikální změnu,  pro Maštale, které jsou také součástí nově vyhlášeného Národního geoparku Železné hory“ říká Naděžda Gutzerová, průvodkyně na letošních cyklovyjíždkách.

 

Vyjížďky budou opět tři a první se jede již tuto neděli 24. června 2012. Kapacita je omezená, proto je nutné se přihlásit, ale pro ty, kteří nemohou letos vyrazit na kolech do Maštalí, máme dobrou zprávu. Tyto cyklovyjížďky rozhodně nejsou poslední a budou pokračovat i v příštím roce.

 

Na kole do Maštalí – 1. etapa

Neděle 24. 6. 2012, sraz v 7:30 před vlakovým nádražím

Komentovaná cyklovyjížďka do širšího okolí Toulovcových Maštalí. Trasa: Skuteč – Předhradí – Doly – Luže – Bělá – Hroubovice – Chacholice – Chrast (27 km).

Na kole do Maštalí – 2. etapa

Sobota 7. 7. 2012, sraz v 7:30 před vlakovým nádražím

Komentovaná cyklovyjížďka do širšího okolí Toulovcových Maštalí. Trasa: Skuteč – Dolívka – Předhradí – Hněvětice – Perálec – Zdraz – Maštale – Polánka – Nové Hrady (24 km). Návrat ve 20:00 z Nových Hradů cyklobusem.

Na kole do Maštalí – 3. etapa

Sobota 14. 7. 2012, sraz v 7:30 před vlakovým nádražím

Komentovaná cyklovyjížďka do širšího okolí Toulovcových Maštalí. Trasa: Skuteč – Skutíčko – Anenské údolí – Štěpánov – Zdislav – Luže – Košumberk – Střemošice – Bílý kůň – Rvasice – Chlum – Dolany  – Polánka – Nové Hrady (24 km). Návrat ve 20:00 z Nových Hradů cyklobusem.

 

Účastnický poplatek 50 Kč.

Přihlášky: gutzer@centrum.cz nebo na telefonu 723 004 397.

Finančně podpořilo Město Chrudim a Pardubický kraj.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.