Středa, 12.6.2024
Ostatní volný časVolný čas

Tábor plný kroužků

Tábor plný kroužkůSpolečnost Kroužky organizuje zájmové kroužky již 12 let pro 8000 dětí, a to podle motta „vše pro dětský úsměv”. Ze 450 lektorů, vyučujících kroužky během školního roku, budou vybrány jenom ty nejlepší, kteří se budou starat o skvělé zážitky dětí na 2. ročníku dětského „Bambule Kroužkovaného tábora”, který pro Vaše děti ve pořádají hračkářství Bambule a společnost Kroužky. A to v termínu od 5. do 12. srpna 2012.

Naučíme děti nové dovednosti, kterými podpoříme jejich talent a zájem. Každý den na táboře se mohou děti věnovat tomu, co je baví nejvíce – zaměření kroužků je jednoduché a záběr široký – je to jenom a pouze na dětech, které aktivitě a zájmu, dají přednost,” vysvětluje náplň Kroužkovaného tábora jeho hlavní vedoucí Václav Úbl.

Tábor se bude konat v nově zrekonstruovaném rekreačním středisku MÁJ -cca 20 km na sever od Plzně u města Plasy. Okolí je příznivé nejen pro koupání, ale také pro sportovní vyžití všeho druhu. V areálu se nachází hřiště na fotbal, dvě hřiště na volejbal, beach volejbalový kurt atd. A když nebude přát počasí je k dispozici krásná velká školní tělocvična.

Tábor plný kroužků 

Další informace naleznete na www.krouzky.cz. V případě jakýkoliv dotazů nás kontaktujte na e-mailu tabor@krouzky.cz nebo na telefonu 724 294 744.

• TANEČNÍ (hip hop, street dance, disko, aerobik, moderní tanec, zumba, jóga…)
• SPORTOVNÍ HRY (fotbal, florbal, vybíjená, ringo, fotbal…)
• VÝTVARNÝ (práce s netradičním a přírodním materiálem, keramika, korálkování…)
• BOJOVÉ SPORTY (sebeobrana, sportovní průprava nejznámějšími bojovými sporty…)
• DIVADELNÍ (dramatické hry, příprava závěrečného divadelního vystoupení…)

Cena 3490 Kč (v ceně je zahrnuto: ubytování, 5x denně strava, pitný režim, pedagogický dozor, program, odměny, fotografie, tričko)
SLEVA 500 Kč – při zaplacení do konce června 2012!
Pozor – počet míst limitován. Posledních 20 volných míst!

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.