Na poslední Studnici se můžete těšit první víkend v srpnu

studnice_hlavyPřinášíme základní informace o jubilejním desátém ročníku Studnice Festu, který se bude konat první víkend v srpnu – tedy 3. a 4. srpna 2012. Termín tedy zaznamenal oproti zvykům z předchozích let změnu, ovšem v případě místa se samozřejmě jedná o tradiční lesní areál Cihelka na okraji Hlinska v Čechách.

Další odlišností od předchozích ročníků je to, že se bude jednat o poslední Studnice Fest. Jak jsme již avizovali po letošní zimní Studnici, kterou jsme se letos po pěti letech taky rozhodli zakončit, tak jsme se po letošním desátém ročníku rozhodli již nepokračovat v této tradici. Věříme, že za těch deset let jsme si to všichni parádně užili, a proto doufáme, že každý, komu se Studnice zalíbila, poctí desátý ročník svou návštěvou a stylově se rozloučíme!

Ale teď už k jednomu z nejdůležitějších témat hudebního festivalu – kapely! Těšit se můžete na stálice Studnice, které jsou historicky s tímto festivalem spjati jako Dukla Vozovna, Tleskač, Skyline, Sunshine, Imodium nebo Volant. Po kratší odmlce se na pódium do areálu Cihelka vrátí The Prostitutes, The Chancers, Kapela Snoo či Záviš. Naopak zcela poprvé na Studnici zahraje jeden z headlinerů letošního ročníku Mňága a Žďorp či nadějná mladá kapela A Banquet. Kompletní seznam kapel je následující:

Mňága a Žďorp
Skyline
Tleskač
Sunshine
Dukla Vozovna
The Prostitutes
The Chancers
Prague Conspiracy
Volant
Imodium
Kapela Snoo
Niceland
A Banquet
Záviš
Mortuary
W.A.F.
Lazaret
Defragment
Slamerbanger

Doufáme, že tento seznam je ideální pozvánkou na to, abychom se sešli první pátek či sobotu v srpnu v Hlinsku na Cihelce!

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.