Čtvrtek, 13.6.2024
Chrudim

Půjčovna rehabilitačních a kompenzačních pomůcek v Chrudimi

Půjčovna rehabilitačních a kompenzačních pomůcek v ChrudimiPotřebujete si zapůjčit kompenzační pomůcku? CENTRUM PRO ZDRAVOTNĚ POSTIŽENÉ PARDUBICKÉHO KRAJE jich nabízí širokou škálu.

Půjčovna je určena především osobám se zdravotním postižením, osobám po úrazu, seniorům nebo jejich rodinným příslušníkům či pečujícím osobám. Pracovník vám zapůjčí pomůcku za poplatek na dobu časově neomezenou.

Mezi sortiment, který Centrum nabízí, patří například různé typy chodítek, mechanické vozíky, toaletní židle, nástavce na WC, schodolezy, sedačky na vanu a do sprchy, dále polohovací lůžka, servírovací stolky, antidekubitní matrace a rehabilitační šlapadla.

Mezi další služby Centra patří odborné sociální poradenství, internetová učebna a prodej pomůcek a baterií pro osoby se sluchovým postižením.

Pokud si chcete zapůjčit pomůcky nebo vás zaujaly nabízené služby, přijďte se k nám podívat. Centrum je otevřené od pondělí do čtvrtka od 9 do 16 hodin a sídlí v Chrudimi v Revoluční ulici č.p. 594. Můžete také zavolat na telefonní čísla 775 693 982, 469 620 320.

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.