Na stojáka v Chrudimi

Stand up comedy show - Na stojáka.Originální česká „stand-up comedy“ pod názvem Na stojáka navštíví dne 27. února 2016 v 20:00 hod Chrudimský R Klub ve složení Lukáš Pavlásek, Karel Hynek a Pepa Polášek. Cena vstupenek je 200 Kč v předprodeji a 250 Kč na místě.

Stand up comedy je sólové vystoupení bavičů, které přišlo z angloamerických barů. Jedná se o představení, kdy se bavič postaví uprostřed malého pódia před publikum a během pár minut je baví vtipy, zpěvem či improvizovanými scénkami.

Původní televizní pořad Na stojáka se opíral o známé tváře, jako Tamáše Hanáka, Tomáše Matonohu a Ester Kočičkovou. Postupně ale objevili i talenty dosud neznámé, mezi které patří například Iva Pazderková, Josef Polášek, Lukáš Pavlásek, Marie Ludvíková nebo Lumír Tuček.

Lukáš PavlásekLukáš Pavlásek je český komik a finalista soutěže Star Dance 2015. Účinkuje v televizním pořadu Na stojáka.

Karel HynekKarel Hynek krom své práce rád skládá texty pro vlastní potěšení, ze kterých pak čerpá nápady do pořadu Na Stojáka, ve firmě kde pracuje se stará o veselou část firemních večírků, kde má na starosti zajistit, aby i po půlnoci byli lidé spíše veselí, než opilí.

Josef PolášekJosef Polášek je český divadelní a filmový herec, známý také z reklamních televizních spotů, bratranec Jiřího Čunka.

 


 

Více informací o celé akci naleznete na Facebooku 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.