Úterý, 28.3.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Na Transmission dorazí Giuseppe Ottaviani nebo Cosmic Gate

Ještě ani nezačala sezona letních festivalů a říjnová Transmission bude brzy vyprodaná. A to navíc ještě nemá oznámené všechny vystupující. Možná za to může slib organizátorů – letošní Transmission bude mít nejsilnější line-up v historii. Koho uvidíme v sobotu 12. října 2019 v pražské O2 areně?

Prvních pět představených umělců patří mezi to nejlepší, co aktuální trancová scéna nabízí. Dozajista bude velkým lákadlem projekt System F, za kterým stojí Ferry Corsten. Stejně tak si na své přijdou fanoušci Itala Giuseppe Ottavianiho, který uvede svůj 2.0 set (DJ set kombinovaný živým hraním), který zároveň představí nové album Evolver. Třetím lákadlem budou němečtí Cosmic Gate, kteří u nás oslaví dvacet let svého fungování. Dalším potvrzeným je Holanďan MaRLo, jehož popularita za poslední tři roky velmi stoupla. A prozatím poslední jméno, na které se můžeme na Transmission těšit, je Key4050, tedy výjimečný b2b projekt, pod kterým jsou podepsaní irští John O’Callaghan a Bryan Kearney.

Pokud vás tato oznámená jména přesvědčila a přemýšlíte o nákupu vstupenek, měli byste si pospíšit. Do naplnění kapacity O2 areny zbývá zhruba tři tisíce kusů. Lístky zakoupíte za 1.590 Kč na transmission.events.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.