Nazareth: Nikdy jsme si na koncertě nedovolili vynechat naše největší hity a nikdy to neuděláme

Již koncem tohoto měsíce zahrají v Brně, v Praze a v OstravěJiž koncem tohoto měsíce zahrají v Brně, v Praze a v Ostravě Nazareth. Na státní svátek ve čtvrtek 28. září 2017 je bude hostit brněnské Sonocentrum, v pátek 29. září Velký sál Lucerny v Praze a v sobotu 30. září v Ostravě Bonver Arena.Vstupenky na všechny tři koncerty jsou stále v prodeji v síti Ticketpro.

“Nemůžu předstírat, že Love Hurts nebo Dream On, které hrajeme desítky letna každém koncertě, stále zbožňuju.” říká s úsměvem baskytarista Pete Agnew. “Ale stejně tak nemůžu říct, že bych je nesnášel. Moc dobře si všichni
v kapele uvědomujeme, že tyhle skladby nás proslavily a dodnes, i téměř po padesáti letech od našeho vzniku, vyprodávají naše koncerty. I kvůli publiku, které je miluje a které má právo dostat to, za co si zaplatilo, jsme je nikdy na koncertě nevynechali a nikdy to neuděláme”. dodává Agnew.

Program koncertů v Praze a Ostravě byl posílen o vystoupení britské kapely Creedence Clearwater Revived, jejíž setlist obsahuje všechny velké hity legendární americké hippie formace Creedence Clearwater Revival, jako jsou Have You Ever Seen The Rain, Fortunate Son, Bad Moon Rising, Suzie Q či I Put a Spell On You. “Creedence Clearwater Revived jsou naši přátelé, takže se na společné koncerty opravdu těšíme. Bude to zábava” řekl Agnew.

 

 

V Praze bude program rozšířen ještě o vystoupení skupiny Souperman – tříčlenné brněnské kapely hrající alternative-rock, kterou v roce 2011 založil zkušený muzikant Robert Jančík. Superman hrají v klasickém složení – kytara, baskytara a bicí, přičemž stálým hostem je zpěvačka Kateřina Svobodová. Recenzenty bývá skupina přirovnávána k Olympic, ale v modernějším pojetí.

Nazareth jsou v ČR poměrně častým hostem díky zdejší početné fanouškovské základně. O tom, že je pro kapelu potěšením u nás hrát, se zmínil Pete Agnew i v nedávném  rozhovoru pro brněnský časopis Kult: “Zrovna jsme se vrátili z vystoupení v Lokti a jsme nadšení! Byla to snad jedna z nejlepších letošních show.”

 

nazarethdirect.co.uk | ticketpro.cz/nazareth

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.