Pátek, 22.9.2023
Chrudim

Přijďte si zaro(c)kovat s Jiřím Černým

Přijďte si zaro(c)kovat s Jiřím Černým

3. října 2017 – Chrudim, divadelní kavárna Divadla K. Pippicha

Ro(c)kování – tak se jmenuje pořad, se kterým přijede do Chrudimi známý a respektovaný hudební kritik Jiří Černý v rámci svých pravidelných chrudimských večerů, pořádaných převážně v divadelní kavárně.

Tentokráte nepůjde o klasický monotematický pořad, tak jako třicet předchozích (mj. Osvobozené divadlo, Semafor, J. Nohavica, Radůza, E. Olmerová, Marsyas, Karel Kryl, Pavel Bobek, Rolling Stones, E. Clapton, Beatles, Bob Dylan, Leonard Cohen, Simon + Garfunkel, Johnny Cash, Tom Waits, ale i E. Destinová či B. Blachut), bude to všehochuť z toho, co tento guru slušných hudebních kritiků sám rád poslouchá; dramaturgy druhé části večera budou sami návštěvníci, kteří si v přestávce sami vyberou z nabídky CD, které J. Černý pro tento účel přiveze. Součástí večera bude i diskuze nad dotazy posluchačů.

Bude to tedy velice zajímavý večer, na který jste srdečně zváni. Ro(c)kování se koná 3. října od 19 hodin v divadelní kavárně Divadla Karla Pippicha. Vstupenky možno zakoupit v pokladně divadla od 15. září.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.