Pátek, 8.12.2023
Ostatní volný časVolný čas

Nejlepší dámské zimní bundy pro rok 2023

Chcete-li si pořídit v letošním roce kvalitní a zároveň vysoce módní bundu, bude dobré, když se budete řídit několika důležitými kritérii. Že nevíte, o které parametry se jedná? Nezoufejte. Na následujících řádcích se dozvíte o nákupu zimní bundy vše podstatné. Čtěte a nechte se inspirovat s námi!

Jakou barvu, vzor či motiv by měla mít naše módní zimní bunda pro rok 2023?

Chceme-li být v roce 2023 trendy, měly bychom mít přehled o módních barvách pro letošní sezónu. Vedle letos nešlápnete se zimní dámskou bundou v přírodních nebo v pastelových odstínech. Modrá, svítivě žlutá i oříšková bunda na zimu tak bude pro ženy dobrou volbou. Bát se však nemusíte ani černé a bílé klasiky. Černá a bílá jsou barvy univerzální, které z módy nevychází. Jako bonus si pak budete moci vzít zimní černou a bílou bundu k pestrobarevným kalhotám nebo ke kalhotám se vzory a s motivy. In budou převážně ty zvířecí. Nebojte se experimentovat a hrát si s barvami. Trendy pak bude i červená zimní bunda. V té budete nepřehlédnutelné.

Z jakého materiálu vybírat kvalitní zimní bundu?

Kvalitní dámské zimní bundy by měly být vyrobené z prodyšného a odolného materiálu. Dobrou volbou jsou zejména ty přírodní. A není se čemu divit. Zimní bundy pro ženy z přírodních tkanin jsou totiž nejen vysoce módní a příjemné na dotek, ale také jsou tzv. udržitelné. Udržitelný způsob života preferují ty největší módní světové značky. Je tak z čeho vybírat. Dámská zimní bunda by měla mít teplou podšívku či alespoň kvalitní funkční membránu. Ta odvede vlhkost a pot od těla a díky tomu budete v suchu a v teple za každého počasí.

Jaké další parametry bychom měly zvážit při nákupu dámské zimní bundy?

Módní a kvalitní zimní bunda pro ženy by měla být oděruodolná, větruvzdorná a nepromokavá. Tyto vlastnosti vám zajistí vysokou míru komfortu za jakékoliv situace. Při výběru zimní bundy pro rok 2023 se zaměřte i na její střih. Ten bychom měly volit zejména dle typu naší postavy. Pro ženy s normální nebo se štíhlou postavou se hodí dámské zimní bundy v slim fit provedení. Máte-li nějaké to kilo navíc, budou vám slušet zimní bundy dámské v regular fit či v oversize střihu. Delší střihy dámských svršků pak zvýrazní zejména ženy s vyšší postavou.

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.