Úterý, 6.6.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Nerozumíte svému teenagerovi a jste z toho už zoufalí? Semináře Šance pro Tebe vám možná pomohou

Seminář Semináře s názvem „Poznej svého teenagera“ zaujaly rodiče už v loňském a předloňském roce natolik, že se i letos pracuje na jejich pokračování.

Účastníci seminářů se dozvědí, jak to „chodí“ ve světě dnešních dospívajících, ale i zcela praktické rady a tipy v oblasti komunikace rodiče a dítěte v teenagerovském věku.

Šance pro Tebe
proto opět pořádá semináře v rámci projektu „Poznej svého teenagera“.
Pro tento rok jsme připravili semináře dva:
1/ Seminář Poznej svého teenagera I (13. 5. 2014) pod vedením Mgr. Petra Pražáka se zaměří na prožívání a vnímání světa dopívajícími.
2/ Seminář Poznej svého teenagera II (19. 5. 2014) pod vedením Mgr. Michala Zahradníka bude pracovat s konkrétními zkušenostmi účastníků při komunikaci s dospívajícími.

Semináře na sebe budou navazovat, je však možné se zúčastnit také samostatně jednoho ze seminářů.
Semináře jsou určeny pro rodiče dospívajících, pro pracovníky, kteří přicházejí do kontaktu s dopívajícími, pro pěstouny, pro učitele, pro další zájemce.

První z letošních seminářů se připravuje na úterý 13. května od 17 do 20 hodin. Seminář poodkryje rodičům a dalším zájemcům prožívání a vnímání světa u dospívajícího anebo způsob, jak dospívající vidí autority.

Rodiče i další zájemci z řad těch, kteří žijí a komunikují s dospívajícími, se mohou také přihlásit na navazující seminář, který je naplánovaný na pondělí 19. května, taktéž v čase od 17 do 20 hodin„V druhém semináři se můžete naučit už zcela praktické dovednosti v komunikaci s teenagery,“ doplňuje Martina Šťastná. 

Oba semináře „Poznej svého teenagera“ jsou pro zájemce zcela zdarma, je ale nutné si své místo předem rezervovat na e-mailu nebo na telefonu +420 734 233 008. Semináře se konají v prostorách sídla Šance pro Tebe, ulice Štěpánkova 92, Chrudim

Semináře jsou realizovány v rámci projektu podpořeného městem Chrudim v programu Zdravé město a místní Agenda 21.

Podrobnosti najdete také na odkazu zde: http://www.sance.chrudim.cz.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.