Headhunterz zachvátí pražský klub MECCA

Headhunterz zachvátí pražský klub MECCASkvělá zpráva! Do Prahy se podívá holandský DJ a přední zástupce hardstyle, Headhunterz! Vystoupí 13. září 2014 v pražském klubu Mecca. Lístky bude možné sehnat od 7. května v prodejní síti Ticketpro nebo skrze facebookové stránky Fource Entertainment.

Headhunterz je holandský DJ a producent, vlastním jménem Willem Rebergen. Je mezinárodně uznávaný pro svoji neutuchající vášeň k hardstyle. Je považován za absolutní špičku tohoto stylu. Od roku 2011 provozuje oblíbený podcast HARDwithSTYLE. Zároveň si založil i stejnojmenný label, který si klade za cíl podporovat začínající umělce harddance a hardstyle.

Určitě budete znát jeho Scantraxx Rootz či Project One tvořený s producentem Wildstylez. Jeho pecka Colors feat. Tatu vyskočila na první pozici žebříčku Hardstyle.com za méně, než hodinu od svého vydání! V uznávaném DJ MAG Top 100 dosáhl až na 11. příčku. V minulosti jste jej mohli slyšet na megafestivalech hardstyle music, např. Defqon.1, EDC Las Vegas, Qlimax, Decibel Outdoor nebo třeba také na letošním kalifornském festivalu Coachella.

Nejnovější album Headhunterz vyšlo letos v březnu pod labelem Ultra Records a jmenuje se “Breakout.” Podle Magnetic Mag přináší takřka smrtící kombinaci dokonalých syntetických souzvuků a Willemových bicích společně s orgasmickými až mystickými sounds, které fanoušky vyšlou do dokonale euforických výšin. Zkrátka Prahu čeká masakr, který si v žádném případě nesmíte nechat ujít!

Vstupenky v prodeji od 7.5. v síti Ticketpro či facebooku Fource Entertainment.

Cena vstupenek: 

Dance floor: 315.- Kč + poplatky

VIP: 585.- Kč + poplatky

 

Speciální Early Bird akce pro nejrychlejší nakupující: 215.- Kč + poplatky; VIP 485.- Kč + poplatky!!!

Důležité – vstup pouze nad 16 let!

FB event: https://www.facebook.com/events/868825103144146/

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.