Pátek, 8.12.2023
HudbaKultura

Nick Cave & The Bad Seeds v Praze odehrají největší samostatný koncert

Nick Cave hrál v Čechách poprvé v roce 1992Jedni z nejuznávanějších koncertních umělců současnosti Nick Cave & The Bad Seeds koncertují 26. října 2017 v pražské O2 areně. Vstupenky se ale brzy rozprodali. pořadatelé se s kapelou rozhodli navýšit diváckou kapacitu koncertu. Lístky na ticketportal.cz jsou za 1.490 Kč.

Původně plánovaný počet vstupenek je vyprodán a proto jsme se rozhodli otevřít fanouškům i 4. patro O2 areny, se kterým jsme původně nepočítali. Už teď je jasné, že Nick Cave & The Bad Seeds letos vystoupí před největším počtem svých fanoušků v historii samostatných koncertů v České republice. Po obou stranách pódia budou nainstalovány velkoformátové projekce, takže ani diváci z posledních řad nepřijdou o nic, co se na pódiu bude odehrávat,“ komentovala změnu pořadatelka Milena Palečková.

 

 

Nick Cave & The Bad Seeds nebudou v Čechách poprvé. „První koncert Nicka Cavea & The Bad Seeds jsme pořádali 6. září roku 1992 v pražské Lucerně. Hned o rok později už Lucernu vyprodali dvakrát. Návštěvnost koncertů je pokaždé vyšší. Je to skvělý pocit vidět, že zájem o jejich hudbu rok od roku stoupá,“ doplňuje Milena Palečková.

 

nickcave.com | ticketportal.cz/Nick_Cave

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.