Nová karetní hra Pán prstenů

Nová karetní hra Pán prstenůNám nepřísluší zvládnout všechny zvraty světa, jen udělat, co můžeme, pro dobro let, do nichž jsme postaveni, vykořeňovat zlo na polích, která známe, aby ti, kdo přijdou po nás, mohli obdělávat čistou zemi. Jaké počasí budou mít, o tom my nerozhodneme.
Gandalf, Návrat Krále

V karetní hře Pán prstenů hráči svolají skupinu dobrodruhů, kteří se pokoušejí plnit nebezpečné úkoly při výpravách po Středozemi. Hrdinové celé Středozemě, od obyvatel Kraje, přes Temný hvozd, až po mocná království Gondoru a Rohanu, se spojí, aby se postavili hrozbě Temného pána, Saurona.

Pán prstenů: karetní hra je kooperativní hra určená pro 1 nebo 2 hráče, kteří spolupracují a plní úkoly dané scénářem. Se dvěma základními sadami mohou spolu hrát až 4 hráči.

Hra patří mezi LCG (Live Card Game). Měly by tedy vycházet i další doplňující balíčky s novými dobrodružstvími.V dalších rozšířeních této karetní hry najdete nové karty a úkoly. Budete si tak moci upravovat tuto základní sadu nebo vytvářet vlastní originální balíčky karet a zažívat tak nová a nová dobrodružství!

Základní sada obsahuje tři dobrodružství, kterými hráči mohou postupně projít. Jejich obtížnost je různá: Průchod skrz Temný hvozd je nejlehčí, Cesta podél řeky Anduina obtížnější a Únik z Dol Guldur nejtěžší.

Pán prstenů: karetní hra obsahuje v základní sadě 226 karet. Se čtyřmi startovními balíčky, z nichž každý je sestaven na základě jiné sféry vlivu (Velení, Vědění, Duch a Taktika), lze hrát úvodní hru, nebo můžete karty z těchto balíčků kombinovat a vytvořit tak turnajové balíčky. V této sadě jsou také 3 scénáře a 84 setkání, proti nimž hráči bojují.

Hru u nás a samozřejmě v češtině vydává společnost ADC Blackfire.

Nová karetní hra Pán prstenů

Nová karetní hra Pán prstenů

Představení hry

Balíčky a karty

Příprava hry

Hra část 1.

 Hra část 2.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.