Středa, 29.3.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Nová služba: odvoz velkoobjemového odpadu

Technické služby Chrudim zavádí od 1. března 2023 službu pro občany města Chrudim na individuální odvoz velkoobjemového odpadu, jako je např. dosloužilý nábytek, typicky skříň, stůl, židle, postel, pohovka apod.
 
Poplatek za tuto novou službu činí 300 Kč. Kromě zvýšení komfortu občanů má tato služba pomoci zamezit vzniku černých skládek např. u sběrných míst na odpad.
 
Maximální objem tohoto odpadu je omezen možnostmi komunálního vozu zn. Multicar (lidově multikára). Službu není možno uplatnit na jiný druh odpadu (nebezpečný odpad, elektrospotřebiče, stavební suť, bioodpad apod.). 
 
Službu objednávejte v Technických službách Chrudim u paní Kariny Šiklové, tel. 469 638 817, nebo na e-mailu sekretariat@tschrudim.cz
 
Odpad připravený na odvoz osobně předá na smluveném místě (např. u vchodu do domu nebo u sběrných míst na odpad) jeho majitel posádce, která pomůže s naložením. Platba proběhne na místě v hotovosti.

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.