Novinky z jarní Trancefusion

trancefusion3Již za necelé dva měsíce se Praha stane centrem taneční hudby a zejména pak svátkem fanoušků trance. My vám v tuto chvíli přinášíme první novinky z příprav a zákulisí, abychom vám zkrátili čekání na tuto dlouho očekávanou akci.

Trancefusion | 14. dubna 2012 | Průmyslový palác Holešovice

DJs: Dash Berlin (NL), Aly & Fila (EG), Andy Moor (UK), Simon Patterson (UK), Sean Tyas (USA), Richard Durand (NL), Arty (RUS), Super8 & Tab (FIN), Leon Bolier (NL), Blank&Jones (D), Orjan Nilsen (NOR), Alex O´Rion (NL), Arctic Moon (PL), Ben Gold (UK), Mark Eteson (UK), Ruben de Ronde (NL), Wezz Devall (NL), Alexander Popov (RUS)

MAPPING
Na této edici Trancefusion se mohou návštěvníci těšit na mnoho technických novinek. Mezi těmi hlavními bude video mapping na stage, která bude umístěna v pravém křídle Průmyslového Paláce (zde se odehrávala první Trancefusion). Videomapping je směr vizuálního umění, které využívá projekci ve volném prostoru na libovolné objekty. Obecně hlavním smyslem video mappingu jsou projekce, které spolupracují s vybraným objektem a usilují o rozbití vnímání perspektivy u diváka. Pomocí projektorů lze zakřivit a zdůraznit jakýkoliv tvar, linii nebo prostor. Všechno se stává iluzí. Chceme do ČR přinést něco, co se v současnosti i ve světě teprve vyvíjí a poznává. Chceme posunout možnosti a dostat se zase kousek dal od klasických světel. Nechceme se jich ale zbavit, naopak. Chceme je doplnit a přidat k nim další rozměr. Na dalším dílu TF se tedy vedle zajímavé dekorace stage objeví ještě barevné plochy ožívající ve stylu této party jarní loukou. Posuneme se od světelné show k světelné show s videoobsahem, obrazy a dějem. Již za několik dní vám přineseme první vizualizace všech prostor Průmyslového Paláce a věříme, že budete touto novinkou nadšeni. Bude to výlet do jiné dimenze s nádechem jara a splněného snu!
Zde ilustrační video s mappingem na taneční akci: http://vimeo.com/15734398

ROZLOŽENÍ JEDNOTLIVÝCH STAGE
Na této edici budou celkem 3 stage. Každá z nich bude koncepčně pojata naprosto odlišně a tomu bude odpovídat i jejich konstrukční řešení, vzhled, technická vybavenost a v neposlední řadě rozdělení jednotlivých DJs mezi těmito třemi stage. V pravém křídle bude stage s názvem ILUSION STAGE by PRE (již zmíněný mapping, mnoho laserů, celkový “dream design” a další vychytávky). Na této stage se můžete těšit i na množství tanečnic a dalších performerů s velkolepými čísly. Ve střední hale bude umístěna NEW VISION STAGE, která už svým názvem napovídá, že se můžete těšit na naprosto odlišný futuristický vzhled se spoustou technických efektů. Ve střední hale se návštěvníci mohou těšit na rozsáhlé terasy v prvním patře (přístupné všem) s úchvatným pohledem na celý prostor této krásné secesní haly. V prostorách rozlehlého foyer bude vybudována třetí stage, kde budou mít hlavní slovo mladí talentovaní DJs. NEW TALENTS STAGE bude určitě také místem, kde bude vládnout perfektní atmosféra.

PRE GAME a RELAX ZONE
V levém křídle Průmyslového Paláce se můžete těšit na rozsáhlé prostory (téměř 200m2) našeho generálního partnera PRE. Tato zóna bude tím pravým místem, kde si budete moci odpočinout případně zahrát různé aktivity a hry. Masérky, kadeřnice, bodypainting, dostatek sedaček s energy barem, herní konzole, air hockey, stolní fotbálek  a mnoho dalších aktivit. Na velké projekční stěně budete moci sledovat dění z Ilusion stage, takže i při odpočinku nebo zábavě nikdy nepřijdete o to, co se právě odehrává v hlavních sálech. Nechte se zdarma hýčkat naším generálním partnerem Pražskou Energetikou!

MAIN PERFORMANCE
Před půlnocí se stejně jako před rokem dočkáte “main performance” v pravém křídle. Uchvátí vás desítky nejrůznějších performerů se svými nezvyklými čísly, mnoho efektů a v neposlední řadě speciální 15minut dlouhý hudební MIX, který byl vytvořen jen a jen pro tuto show!

Těšit se můžete na spousty dalších novinek, kterými vás chceme potěšit i překvapit a umocnit tak vaše zážitky z této akce. Připravujeme pro vás rozsáhlý stánek s upomínkovými předměty, fresh bary, cofee station, možnost platit na místě platebními kartami, dárky od partnerů akce, mnoho míst k odpočinku, rozsáhlé prostory pro občerstvení s velkým výběrem teplých i studených pokrmů a dostatkem míst k sezení. Ujišťujeme vás, že přípravy jsou v plném proudu a naším prvořadým cílem je vaše maximální spokojenost. Samozřejmě přivítáme i vaše jakékoliv tipy, jaké služby byste si přáli mít na místě. Již brzy vám přineseme další novinky ze zákulisí příprav.
Váš TRANCEFUSION TEAM!

TRANCEFUSION – ta správná transfúze do žil české taneční scény! Po této noci budete jako znovuzrození.
Více informací na http://www.trancefusion.cz/  nebo na http://on.fb.me/TRANCEFUSION

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.