Neděle, 27.10.2024
FutsalSport

ERA-PACK vyhrál nad Šumperkem vysoko – 15:0!

ERA-PACK vyhrál nad Šumperkem vysoko - 15:0!V pátek 24. února 2012 se na chrudimské palubovce odehrálo 18. kolo Chance futsal ligy, ve kterém domácí ERA-PACK zvítězil nad Deltou Real Šumperk 15:0.

Průběh utkání byl téměř jednoznačný. Mistrovský tým si pohrával se soupeřem jako kočka s myší a když kapitán Vladyka otevřel již ve 4. minutě skóre, bylo jenom otázkou času, na jakém čísle se brankostroj vítězů zastaví a zda se podaří brankáři Mellerovi udržet další čisté konto. Nakonec těch gólů bylo patnáct a “Mellis” za svá záda žádný míč nepustil, i když několikrát to u jeho svatyně “hořelo”.

Do poločasu vstřelili Chrudimští celkem osm branek, ale ve druhé půli si udělali dvanáctiminutovou střeleckou pauzu. Někteří diváci se už obávali, že se „desítky“ ani nedočkají, ale od 32. do 39. minuty přibylo do sítě dlouhána Hataly dalších sedm “kousků”, nezřídka po pohledných kombinacích až do “kuchyně”. Podle očekávání využil střeleckou pohodu v barvách ERA-PACKu Brazilec Max, který čtyřmi přesnými trefami zaokrouhlil počet svých gólů na kulatých 40 a před svým pronásledovatelem Michalem Seidlerem z Tanga Brno má v pořadí kanonýrů již pětigólový náskok.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.