Úterý, 6.6.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Výrobce obalovací směsi na kuřecí maso: Jak si otevřít vlastní restauraci? Je to jednoduché!

Výrobce obalovací směsi Holly Powder působí v potravinářství řadu let jako výrobce i distributor surovin pro přípravu kuřecího masa v americkém stylu a jako specialista, který nabízí odbornou podporu a gastro školení. Využijete-li jeho rady, dozvíte se nejen to, jak snadno a rychle připravit kuřecí maso v křupavé strouhance, ale také jak si otevřít podnik s tímto jídlem, jaké kuchyňské vybavení zvolit a jak sestavit atraktivní jídelní lístek.

Výrobce obalovací směsi na kuřecí maso

Řada šéfkuchařů má se strouhankou na kuřecí maso Holly Powder tu nejlepší zkušenost. Není to překvapení. Tento výrobek se snadno používá a výsledek vás překvapí. Smažené maso je krásně křupavé na povrchu a šťavnaté uvnitř. Lákavá struktura strouhanky vypadá a chutná podobně jako ta, kterou znáte z oblíbené sítě rychlého občerstvení z Kentucky. Čím to je, že kuchaři a provozovatelé restaurací tuto směs hodnotí tak dobře?

Hotová obalovací směs pro restaurace

Důvodem je především to, že jde o výrobek určený pro profesionální použití. Má všechny vlastnosti, které jsou důležité pro lidi podnikající v oboru gastro služeb: jednoduchou přípravu a vysokou a stabilní kvalitu. Pro maximální spokojenost stačí vyvinout jen minimální úsilí. K směsi už nemusíte nic přidávat. Kromě úspory peněz a času si s ní ušetříte také riziko, že se něco nepodaří nebo bude chutnat jinak. Hotové řešení vám dává jistotu, že jídlo bude vždycky stejně dobré.

Jak obalovat kousky kuřecího masa?

Jak byste měli sestavit atraktivní jídelní lístek, jeho základem budou kousky smaženého kuřecího masa? Součástí spolupráce s Holly Powder je nejen přístup k výrobkům ale také ke znalostem. Ať už se chcete naučit připravovat nejlepší kuřecí maso ve městě, nebo přemýšlíte, jaké gastronomické vybavení je nezbytné pro bar s kuřecím masem, v Holly Powder najdete odpovědi na všechny tyto otázky.

 

Obalované kuřecí maso

 

Jak si otevřít podnik se smaženým kuřecím? Je to jednoduché,

To tvrdí výrobce obalovací směsi. Stačí využít zkušeností, které firma nashromáždila za dobu svého působení. S přístupem k její databázi znalostí bude pro vás snadnější udělat první krok k tomu, abyste si splnili svůj sen o vlastní restauraci.

Zaprvé potřebujete mít provozovnu – v dobrém místě, se základním gastronomickým zázemím: fritézou (plus kvalitním gastro olejem), ledničkou, kontaktním grilem, mixerem. Dříve než se rozhodnete, určitě si udělejte průzkum trhu a konkurence. To vám umožní zhodnotit potenciál, který má dané místo.

Druhým důležitým krokem je dobře sestavený jídelní lístek – nejlépe složený z jídel, která můžete snadno zabalit se sebou. Možnost prodeje přes ulici a rozvoz jídla je už dnes absolutní nutnost. Jídla, která budete prodávat, musí nejen výborně chutnat, ale také atraktivně vypadat. S kvalitními surovinami a gastro řešením (hotová obalovací směs) snadno dosáhnete skvělého výsledku, s nímž budou zákazníci spokojeni.

Další zásadním prvkem je tým – obeznámený s technikou přípravy jídel a jejich servírování podle stanovených pravidel. Milý a kompetentní personál je mimořádně důležitý „kamínek“ do skládačky. K tomu, aby měl podnik šanci přežít, je potřeba zainvestovat do vyhledání motivovaných zaměstnanců a jejich proškolení.

Nelze zapomenout ani na propagaci. Reklama, aktivita na sociálních sítích, odlišení se od konkurence atraktivními grafickými materiály vám umožní oslovit zákazníky a vytvořit širokou síť návštěvníků.

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.