Objev Erica Prydze na Svojšicích

jeremy olanderO hudebních schopnostech a talentu mladého švédského dje a producenta Jeremyho Olandera není pochyb. Není totiž žádná náhoda, že si ho jako support na celosvětové tour, jehož zastávkou je i festival Svojšice, vybral sám headliner festivalu Eric Prydz!

Švédský talent Jeremy Olander se dostal do hledáčku Erica Prydze celkem nedávno a zaujal ho natolik, že si ho Prydz vyžádal jako doprovodného dje na své světové turné, během kterého se 29. června představí i v letním areálu Svojšice.

Jeremy se mimo jiné zúčastní jako speciální host nového formátu velkolepé show Erica Prydze – tzv. Epic show. Premiéra proběhne 2. dubna v Londýně a kromě kvalitní hudební produkce představí i ty nejmodernější technologické trendy. Dále se objeví premiérově na Ibize a v mnohých dalších zahraničních klubech a na festivalech.

Pokud máte rádi melodický progressive sound směřující až k temnějšímu šlapavému technu, neměli byste si Jeremyho na Svojšicích nechat ujít!

Jeremy Olander vystoupí na festivalu Svojšice společně s dalšími zahraničními djs Svenem Väthem, Ericem Prydzem, Adamem Beyerem, PAN-POT a dalšími.

Více informací na http://www.svojsice.cz/ nebo http://www.facebook.com/svojsice

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.