Úterý, 21.3.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Odtajněno: ERA-PACK posílí Pica Pau

Pica Pau, ERA-PACK Chrudim, foto: Karel DvořákDalší kvalitní Brazilec posílí řady ERA-PACKu Chrudim. Jak nám potvrdil president klubu František Tichý, sestavu jeho týmu doplní brazilský útočník Pica Pau, který v minulých dvou sezónách oblékal dres Kairatu Alma-Ata, kam přišel z lisabonské Benfici, ale řadu zkušeností má i ze španělské futsalové ligy.

Pica Pau (jeho profil zde) se před rokem, stejně jako Cacau, podílel na vyřazení ERA-PACKu z evropské pohárové soutěže a následně na zisku třetího místa v celé soutěži pro kazašský Kairat Alma-Ata. “Je to opravdu tak, dnes v podvečer přistává Pica Pau na ruzyňském letišti,” potvrdil nám president klubu František Tichý.Brazilci ERA-PACK Chrudim, foto: Karel Dvořák

Podle jeho slov nešlo o žádný unáhlený přestup, protože Pica Pau není jediným zahraničním hráčem, se kterým je klub v kontaktu. “Na každý post v týmu, na místo brankáře, obránce, útočníka, levonohého, nebo pravonohého hráče, máme připravenou zahraniční posilu,” sděluje zajímavost. “S řadou hráčů jsme v kontaktu a od všech máme příslib, že pomohou, pokud to budeme potřebovat. A právě nyní jsme se rozhodli posílit a proto přichází Pica Pau.”

 

Více na www.fkerapack.cz

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.