Kdo si hraje, nezlobí VI – celoprázdninová akce v Chrudimi

Kdo si hraje, nezlobíKdo si hraje, nezlobí – 28.října – 1. listopadu 2009, ZŠ Dr.J.Malíka Chrudim
Šestá akce s názvem Kdo si hraje, nezlobí, kterou pořádá Artega, o.s. ve spolupráci s Občanským sdružením Altus a ZŠ Dr. J. Malíka, proběhne opět v Chrudimi právě na této základní škole. I tentokrát je program pestrý, aby si z něj mohly vybrat všechny věkové kategorie dětí.

Akce začne ve středu 28. října v klubovně (bývalá posilovna – vchod za parkovištěm u školy mezi tělocvičnami), která bude označena šipkami. Od 9 hodin je zde připraven program v rámci naší herny Hrajeme si s Chrudimkou – Hry v klubovně. Tady si mohou děti zahrát jak na počítačích samostatně i jako síťové hry, deskové a karetní hry a hlavolamy. Budeme též hrát Magic karty.

Odpoledne od 13:30 začíná program pro sportovní nadšence. V tělocvičně na škole si mohou děti zahrát od florbalu, přes halovou kopanou po házenou či vybiku. Hry budou voleny a střídány podle zájmu dětí. Sportovní vybavení je zajištěno organizátory, stačí mít sportovní oblečení, vhodné boty se světlou podrážkou a pití.

V 15:30 pokračuje program bowlingem. Sraz zájemců je před klubovnou ZŠ, kde se přemístíme do bowlingové herny. Poplatek za tuto akci je 50 Kč na osobu, hra bude trvat zhruba 2 hodiny.Aquapark Hradec Králové

První večer je na programu opět hraní v klubovně pojené s nočním promítáním filmu. V případě zájmu je i možné zahrát oblíbenou hru Palermo. Zájemci o nocleh v klubovně si musí přinést vlastní karimatku, spacák a něco k snědku.

Druhý den, čtvrtek, je věnován výletu do Pražského Backilendu. Sraz zájemců je v 10:20 na autobusovém nádraží u zastávky 1A. Návrat je v 21:05 na stejném místě. Poplatek je 400,- Kč, v ceně je doprava a vstupné, jídlo si každý účastník zajišťuje sám (je možné něco zakoupit přímo v Backilendu či i po cestě). Počet účastníků je omezen, proto je potřeba se nahlásit předem na tel. č.: 608 823 132 či e-mailu martin@artega.cz.

Herna - Hrajeme si s ChrudimkouPáteční dopoledne je opět věnováno hrám v tělocvičně na ZŠ. Tento program začíná v 9:30a potrvá do 11:30.

Na odpoledne se děti mohou těšit na návštěvu Aquaparku v Hradci Králové. Sraz účastníků je v 13:00 před autobusovou zastávkou 1A a návrat v 19:55 tamtéž. Poplatek za aquapark je 220 Kč. V ceně je doprava a vstupné na 3 hodiny. Stravu je potřeba zajistit buď formou svačiny, nebo kapesného, v aquaparku je možnost občerstvení. Akce je určena pro plavce.

Sobotní den začneme opět v 9:30 a to hrami v klubovně. I tentokrát si děti budou moci zahrát jak na PC, tak se budou moci pustit i do deskových her.

Odpoledne je na programu oblíbená sport – Airsoft. Sraz účastníků je v 13:00 před klubovnou, od které se přesuneme na místo hraní. Hra bude probíhat venku, je proto potřeba vhodné oblečení, boty, popřípadě svačinu. Airsoftové zbraně (manuální) je možné v omezeném množství zapůjčit zdarma.Artega

V 16:30, po skončení airsoftového klání bude program pokračovat v klubovně. Zde dáme volnost zručnosti a představivosti dětí. Budou si totiž moci vytvořit papírové modely, nebo se pustit do vlastního návrhu a zároveň i potisku trika. Trika jsou zajištěna, je možný potisk i na přinesené triko.

Od 19:00 začne poslední večer akce, který bude věnován rozloučením s podzimními prázdninami. To proběhne v tělocvičně ZŠ. Pro děti tu bude připraven skákací hrad.

Poslední prázdninové dopoledne začne v neděli a bude věnováno opět hrám v klubovně.
Na hry v klubovně a tělocvičně je možné přijít i během jejich konání. Dále je pro zájemce možnost přespat. Je tedy možné zúčastnit se celé akce.

Informační letáky s časovým harmonogramem akce a další informace najdete na www.artega.cz

 

Program akce ke stažení

Akce Aquapark Hradec Králové

Akce Výlet do Backilandu

 

 

Dinotoys

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.