Oficiální Warm Up párty k Trancefusion

trancefusion_warmupProdukce TRANCEFUSION párty, která se bude konat dne 30. dubna 2011PrazePrůmyslovém Paláci, se rozhodla pro uspořádání dvou oficiálních Warm Up Párty v Praze a Ostravě. A obě zmíněná města se během jednoho víkendu mohou těšit na pořádnou dávku světových hvězd na poli trance hudby.

Pátek 11. března 2011 bude patřit Ostravě a vyhlášenému klubu Fabric, v sobotu 12. března 2011 se pak celá posádka přesune do Prahy, kde to večer rozpálí v klubu SaSaZu. A na koho se můžete tyto dva dny těšit? Line up bude pro obě noci naprosto shodný, aby ani jedna z lokalit nebyla o někoho ochuzena.

Svou českou premiéru a hned dvakrát si odbudou MYON & SHANE 54. Duo producentů z Maďarska předvádí těžko popsatelnou show, plnou mashup mixů těch největších a zdánlivě nespojitelných hitů plných vokálů a nástupů. Jisté je jediné – megastars jim nechávají remixovat své hity a svět jim momentálně leží u nohou. Vy budete také.

Další mezinárodní hvězdou, která na víkend zamíří do Čech, je holandský producent FIRST STATE, jehož mnohé světové hity rozhodně nebudou českému publiku neznámé. Sander se na svojí návštěvu ČR hodně těší a věříme, že vás rozhodně nezklame!

Českou scénu na této edici zastoupí uskupení BonTrip složené ze známých DJs Bon Finix a Tripmain, jež jsou českému publiku také dobře známi. A posledním z řady těchto zvučných jmen bude českému publiku dobře známý MICHAEL C.

Rozhodli jsme se, že vám nabídneme plnohodnotnou WARM UP PÁRTY plnou  těch povolaných jmen a to vše za vskutku nízké vstupné! Přijďte si dát rozcvičku před poslední dubnovou sobotou a sami okuste malou část z hvězd, které vás 30. dubna v Průmyslovém Paláci čekají! Přijďte sami okusit, jestli vám naše transfúze čerstvého trance nabídne něco nového a vzrušujícího.

Termíny a místa warm ups:
Pátek 11. 3. 2011, 21:30 – 06:00, Ostrava – FABRIC
Sobota 12. 3.2011, 21:30 – 06:00, Praha – SaSaZu

Více informací na www.trancefusion.cz  nebo na www.facebook.com/TrancefusionParty
Vstup pouze od 18ti let.

Vstupenky v síti Ticketstream www.ticketstream.cz od 26.1.2011.
Klasická vstupenka – v předprodeji 220,- Kč včetně poplatků, na místě 330,- Kč.
VIP vstupenka (pouze v Praze) – v předprodeji 390,- Kč, na místě 490,- Kč.
Přímé odkazy na předprodej vstupenek:
FABRIC OSTRAVA http://bit.ly/TrancefusionFABRIC
SaSaZu PRAHA http://bit.ly/TrancefusionSaSaZu

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.