Úterý, 28.3.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Ples Českého červeného kříže

PlesOblastní spolek Českého červeného kříže Chrudim Vás srdečně zve na svůj první reprezentační ples, který se koná 5. února 2011 od 19.30 hodin v prostorách chrudimského Muzea, jehož velký sál patří k nejkrásnějším v Čechách.
 

Akce má výrazně humanitární a charitativní charakter. Výtěžek plesu je určen na humanitární a sociální činnost Českého červeného kříže a Konto MÍŠA. Toto konto je veřejná sbírka určená na nákup speciálních kompenzačních pomůcek pro Mateřskou školu Svatopluka Čecha v Chrudimi, která integruje děti s tělesným a kombinovaným postižením.

 

Ples

 

Během večera budou také oceněni Zlatým křížem dobrovolní dárci krve za 80 bezplatných odběrů a předány pamětní plakety, které vloni vydal Český červený kříž u příležitosti 50. výročí bezplatného dárcovství krve. Tyto plakety jsou určeny jednotlivcům i institucím, kteří se zasloužili o rozvoj a propagaci myšlenky bezplatného dárcovství krve.

K poslechu a tanci je připraven renomovaný taneční orchestr ZUŠ Chrudim. S předtančením vystoupí TŠ Besta Chrudim a taneční kroužek Step Domova sociálních služeb Slatiňany. Jako host večera vystoupí členové známé české skupiny O5 & Radeček. Možná přijde i kouzelník.

Předprodej vstupenek:
– Informační centrum města Chrudim
– Infocentrum Slatiňany
– Kancelář ČČK Chrudim (Městský park 274, Chrudim) 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.