Padlý dědic

recenze knihy Padlý dědic

Easton Royal nic nebere vážně, je bezohledný, divoký, bohatý, vtipný a sexy. A právě v tomto díle je on ten nejstarší Royal na Astor Parku, střední škole, kterou řídí spíše studenti než samotní učitelé. Může si dělat co se mu zlíbí, protože peníze vyřeší všechno. A jméno Royal v jeho světě něco znamená. Všechny holky ho chtějí, až na jednu. Hartley Wrightovou, pravděpodobně jedinou dívku, která mu řekla NE. Podle Hartley znamená Easton pouze problémy a ty si ona dovolit nemůže.

 

Eastona jsem si zamilovala již v předchozích dílech. A když jsem dostala možnost přečíst si knihu přímo o něm, neváhala jsem. Příběh je vyprávěn z Eastonova pohledu, takže získáme skvělou představu o tom, proč je jaký je a co se mu honí hlavou. I když má dobré úmysly, tak ne vždy to dopadne dobře (tedy spíše skoro nikdy).

 

„Možná mám střevní chřipku – napadlo tě to vůbec, táto?“ Vzdorovitě se na něj zadívám. „Fakt miluju, jak ode mě furt čekáš jenom to nejhorší.“ Mumlám si pro sebe, zatímco jdu k šatníku a otevřu dokořán dvojitý dveře.

Táta vypadá zaraženě. „To mě mrzí synku. Jsi nemocný?“

„Ne.“ Zazubím se na něj. „Mám kocovinu.“

 

Padlý dědicCo mě velmi potěšilo, je bonus ve formě novely Poskvrněná koruna, která se nachází na začátku knihy a obsahuje dvacet jedna kapitol. Je o Gideonovi a Savanně. V jejich příběhu se prolíná minulost s přítomností a my tak zjistíme, co všechno předcházelo jejich rozchodu a co je Gideon ochoten udělat, aby získal dívku svého života nazpět. Podaří se mu to? 

 

Autorky mají opravdu talent. Knihy o Royalech jsou napínavé, vtipné, ale i romantické. Jsou zde skvěle popsány charakterové vlastnosti postav. Ať už ty dobré nebo špatné. Kniha je jedno velké drama a tajemství.

 

„Do prdele, proč pořád žvaním? Je jasný, že o tom se mnou nechce mluvit. Jenže ten filtr mezi mým mozkem a pusou zas nefunguje. Vlastně nefunguje skoro nikdy.“

 

Tuto knihu jsem si opravdu užila. Se vším všudy. Je to velmi čtivá adultka, která vás nenechá chladnými. Royalům jsem úplně podlehla, a pokud jste na tom alespoň trochu jako já a četli jste předchozí díly, tak neváhejte a pokračujte. Příběh Eastona a Gideona si rozhodně nemůžete nechat ujít. To by byl hřích.

 

Příběh je dokonalý a stejně návykový jako předchozí. Po dočtení této knihy mi tep vyletěl dost vysoko, došla mi slova a zmohla jsem se na pouhé zírání do čtečky. Proč? Pochopíte, až přečtete.

 

Hodnocení: 5/5

 

Erin Watt

Pod jménem Erin Watt se ukrývají dvě zkušené spisovatelky a kamarádky – Jen Frederick a Elle Kennedy, autorka úspěšné série Off-Campus. Obě spojuje láska ke skvělým knihám, závislost na psaní a obrovská představivost. Zbožňují svoje rodiny a domácí mazlíčky a rády vymýšlejí něco zábavného a šíleného. Čeho se nejvíc bojí? Že se rozhádají.

 

Název knihy Padlý dědic
AutorErin Watt
ŽánrRomantika, Romány pro ženy, New Adult
  
Nakladatelství Baronet
Rok vydání2018
Počet stran464
ISBN978-80-269-0893-7
  
Nákup knihy www.baronet.cz
Nákup e-knihy www.palmknihy.cz
Databáze knih www.databazeknih.cz

 

Baronet

Nakladatelství Baronet již od roku 1993 předkládá svým čtenářům bohatý ediční záběr – každým rokem vydává kolem 80 nových titulů, do dnešního dne je to již více než 2000 knih. Významný podíl na edičním profilu nakladatelství tvoří romány určené zejména pro něžné pohlaví, ale vydává knížky ze všech žánrových oblastí – od historického románu přes science fiction a fantasy až po militaria, detektivky i literaturu faktu. Tak, aby si v jeho edičním plánu mohl každý čtenář vybrat svou knihu.

www.baronet.czPalmknihy

PalmKnihy jsou největším a nejstarším obchodem s elektronickými knihami v České republice. Téměř dvanáct tisíc titulů od více než šest seti nakladatelství doplňuje také široká nabídka audioknih. Přehledný a intuitivní eshop umožňuje okamžitý a jednoduchý nákup e-knih, které můžete začít číst ještě dnes. Dostupnost všech formátů e-knih zajišťuje podporu všem zařízením, od čteček až po počítače nebo mobily. Na Palmknihách navíc najdete i stovky titulů zcela zdarma. Široký záběr slevových akcí učiní každou e-knihu dostupnou, díky předprodejům pak první stránky novinek ochutnáte mnohem dřív, než se kniha objeví na pultech.

www.palmknihy.cz

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.

Jana Parýzková

Vášnivá knihomolka, milovnice literatury, máma dvou dětí a manželka. (osobní blog)