Čtvrtek, 30.11.2023
Ostatní volný časVolný čas

Pálavské vinobraní se letos neuskuteční

Přestože pořadatelé do poslední možné chvíle pracovali na přípravách a věřili, že se situace obrátí k lepšímu a kulturní akce velkého rozsahu nakonec proběhnou, s velkou lítostí oznamujeme, že se s ohledem na dosavadní opatření proti šíření koronaviru a vládní nařízení s tím spojená, letošní ročník Pálavského vinobraní v Mikulově bohužel neuskuteční.

“Mrzí nás to zejména proto, že jsme měli pro letošní ročník připraven opravdu velmi kvalitní program, který byl nabitý hvězdami české a slovenské hudební scény. V kombinaci s dobrým burčákem, vínem a atmosférou, kterou především vy, návštěvníci, přinášíte, mělo být Pálavské vinobraní již tradičním vyvrcholením turistického léta v Mikulově,” říká Petra Eliášová za pořádající společnost Mikulovská rozvojová. Letošní ročník se očekávala rekordní účast. Nasvědčoval tomu už předprodeji vstupenek.

“Obracíme se tímto na naše věrné fanoušky, aby na Mikulov nezanevřeli a přijeli za námi v termínu od 10. do 12. září 2021, kdy se uskuteční další ročník Pálavského vinobraní. Právě pro tyto fanoušky totiž zůstává v platnosti stávající permanentka bez nutnosti výměny. Tím, že si permanentku ponecháte, tak vyjádříte našemu festivalu podporu a přispějete k zachování jeho kvalitního programu, který stojí každoročně velký obnos finančních prostředků,” dodává. Osud této velké akce je částečně v rukou fanoušků, kteří se do Mikulova každoročně vrací, aby se Pálavské vinobraní mohlo uskutečnit v rozsahu, jaký znáte.

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.