Neděle, 24.9.2023
HokejSport

Pardubice se rozloučí se sezonou spolu s fanoušky

Pardubice se rozloučí se sezonou spolu s fanouškyHokejový klub HC ČSOB Pojišťovna Pardubice připravil pro své příznivce společné rozloučení se sezonou. To se uskuteční ve čtvrtek 10. dubna 2014 od 15.00 hodin na velkém parkovišti u ČEZ Areny, pro fanoušky bude připraven bohatý doprovodný program, navíc si budou moci zakoupit permanentní vstupenky na novou extraligovou sezonu s mimořádnou slevou, která se již nebude opakovat.

„Během celého extraligového ročníku nás fanoušci podporovali, patří jim velký dík. Proto jsme se rozhodli uspořádat společné rozloučení, kterého se zúčastní také trenéři a hráči. Naši příznivci se mohou těšit na zajímavý program včetně překvapení,“ uvedl generální manažer HC ČSOB Pojišťovna Pardubice Ondřej Šebek.

Areál fanzóny bude pro fanoušky otevřen ve čtvrtek 10. dubna 2014 od 15.00 hodin, pro návštěvníky bude připraveno pódium s hudební produkcí, zajištěno bude občerstvení, příznivci pardubického hokeje budou moci navštívit stánek s fanshopem, nebo si budou moci projít nafukovacím koněm, kterým chodí na led hráči.

Rozloučení se sezonou je věnováno všem fanouškům pardubického hokeje a je určeno i pro rodiny s dětmi. Pro nejmenší příznivce budou připraveny soutěže o drobné ceny, budou si moci zadovádět ve skákacím hradu, či si nechat pomalovat tváře. Dále bude nachystáno fotografování s ICE GIRLS, fanoušci budou moci získat za vyplnění krátkého dotazníku klíčenku, nebo samolepku.

„Všichni naši fanoušci jsou vítáni a budeme rádi, dorazí-li jich co nejvíce. Jednáme s našimi partnery, aby doprovodný program byl co nejpestřejší. Naši příznivci se mají opravdu na co těšit,“ uvedl Ondřej Šebek.

Moderovaný program na pódiu za účasti členů vedení klubu, trenérů a hráčů začne v 16.00 hodin, fanoušci se mohou těšit i na speciální překvapení. Zhruba v 17.00 hodin začne společná autogramiáda A týmu HC ČSOB Pojišťovna Pardubice.

„Pro majitele permanentek ze sezony 2013/2014 jsme připravili akci občerstvení zdarma. Pokud si přinesou plastovou permanentní vstupenku, obdrží po jejím označení kupon na nápoj a párek zdarma. Stejnou výhodu získají členové klubu PATRIOT RED. Pro členy klubů PATRIOT SILVER a PATRIOT GOLD jsme připravili VIP režim,“ doplnil Ondřej Šebek.

Zájemci o permanentní vstupenky na novou extraligovou sezonu si je budou moci zakoupit s mimořádnou pětiprocentní slevou, která se již nebude opakovat. Tyto poukazy budou prodávat přímo hráči A týmu a přidají na ně osobní věnování.

Rozloučení se sezonou

• 15.00 hodin otevření fanzóny s atrakcemi

• 16.00 hodin začátek moderovaného programu na pódiu

• 17.00 hodin autogramiáda A týmu HC ČSOB Pojišťovna Pardubice

Připravené atrakce

• střílení na branku o drobné ceny, skákací hrad, malování obličejů, fotografování s ICE GIRLS, prodej fanouškovského vybavení ve fanshopu, prodej permanentek na novou sezonu s mimořádnou slevou, nafukovací kůň, rozhovory s představiteli klubu a hráči, možnosti občerstvení s výhodou pro majitele permanentek, překvapení a další.

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.