Filmový klub – Nejvyšší nabídka

Filmový klub - Nejvyšší nabídkaFilmový klub Chrudim zve milovníky filmu na své další promítání, které se bude konat tento čtvrtek 6. dubna 2014 od 20 hodin v Městském kině Chrudim.

Virgil Oldman je světově uznávaný znalec v oblasti výtvarného umění a starožitností. V soukromí je však uzavřeným samotářem pronásledovaným mnohými obsesemi. Nikdy se nedokázal sblížit s jiným člověkem, není schopný s někým spolupracovat, nezamiloval se do žádné ženy. V den jeho třiašedesátých narozenin přijde nečekaný telefonát od neznámé ženy, která potřebuje pomoc při odhadu a prodeji zděděné rodinné sbírky. A začne zvláštní hra, která navždy změní Virgilův šedivý život.

V hlavní roli znamenitý Geoffrey Rush, o skvostnou hudbu se postaral režisérův dvorní skladatel Ennio Morricone. Natáčelo se ve Vídni, Římě, Bolzanu, Miláně, Terstu a také v Praze. Tornatore ani tentokrát nezklame diváky, kteří od něj čekají nekašírovanou romantiku a zralou nostalgii. Za slzy či zatajený dech se nestyďte, tenhle film vás chce odzbrojit!

 

Český název: Nejvyšší nabídka

Natočeno: Itálie, 2013

Režie: Giuseppe Tornatore
Scénář: Giuseppe Tornatore
Kamera: Fabio Zamarion
Hudba: Ennio Morricone
Hrají: Geoffrey Rush, Jim Sturgess, Sylvia Hoeks, Donald Sutherland, Liya Kebede, Philip Jackson, Dermot Crowley, Brigitte Christensen, Kiruna Stamell

Délka:
 124 minut
Žánr: Drama / Romantický

Filmový klub - Nejvyšší nabídka

Odkaz na ČSFD – http://www.csfd.cz/film/322601-nejvyssi-nabidka/ – 85 %

 

Vstupné: 60 Kč s průkazkou filmového klubu, 90 Kč bez průkazky.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.