Pátek, 8.12.2023
KulturaOstatní kultura

Patý ročník galavečera Den D

Logo Den DGalavečer Den D – oceňování dobrovolníků východních Čech pokračuje 27. dubna 2009 pátým ročníkem. Dvacet dobrovolníků nominovaných veřejností a vybraných odbornou komisí obdrží v sále Filharmonie v Hradci Králové symbolickou sošku anděla.

Dobrovolník je člověk, který zdarma věnuje svůj čas a schopnosti ve prospěch svého okolí. Každý, kdo zná některého z tisíců východočeských dobrovolníků, může jej nominovat na ocenění prostřednictvím formuláře v Informačním centru nejbližšího města nebo prostřednictvím internetové adresy www.den-d.eu . Jeden z oceněných dobrovolníků bude vybrán hlasováním veřejnosti, každý může na www.den-d.eu poslat hlas tomu dobrovolníkovi, kterého si vybere.

Oceňování dobrovolníků zdomácnělo již ve všech krajích České republiky. Ve východních Čechách se pořadatelé inspirovali prestižními galavečery s udílením cen za filmovou tvorbu a vybudovali novou tradici galavečerů Den D.

Již pátý ročník galavečera Den D spolupořádá SKP-CENTRUM, o.p.s., akci podpořila společnost Provident Financial.

Všichni příznivci dobrovolnictví jsou zváni na slavnostní galavečer moderovaný Jakubem Železným a Radkou Machkovou 27. dubna 2009 do sálu Filharmonie v Hradci Králové. Více na www.den-d.eu.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.