Předprázdninovou nudu v Praze rozvíří nový festival

prague_city_festivalObří venkovní scénu a řadu indoorových pódií, nepřetržitý proud zahraničních umělců, zábavu až do rána a maximální komfort pro návštěvníky slibuje první ročník PRAGUE CITY FESTIVALU, který 23. června 2011 promění holešovické Výstaviště v unikátní festivalovou zónu.

Zatímco všechny evropské metropole mají své festivaly, z nichž mnohé svojí reputací překročily hranice města i země, Praha v tomto ohledu pokulhává. “Tento stav chceme změnit a vytvořit příjemný, dobře zajištěný a progresivní mejdan za rozumnou cenu” přibližuje záměr projektu Prague City Festival (http://www.cityfestival.cz/) ředitel pořádající agentury Punx Not Dead Borek Jiřík, který v uplynulých letech přivezl do Prahy takové hudební veličiny jako Radiohead, Green Day, Faith No More, Massive Attack, Morrisseyho, Toma Waitse nebo ZZ Top.

A svá slova pořadatelé potvrzují již, na první ročník festivalu opravdu nevídaně silným, seznamem účinkujících, který nabídne českou koncertní premiéru skupiny BLINK-182, 30 SECONDS TO MARS, HOUSE OF PAIN v čele s Everlastem, HADOUKEN, GOGOL BORDELLO, SKINDRED, GASLIGHT ANTHEM, FLOGGING MOLLY, SUPPORT LESBIENS, SUPERHIKS, TLESKAČ a INDY KMBL.

Hlavní scéna bude umístěna na Bruselskou cestu, která, se díky předchozím koncertům kapel Radiohead a Green Day, stává mezinárodně populární destinací a pojme až 20 000 návštěvníků. Po jejím ukončení v pozdních hodinách se rozjede party v přilehlých prostorách, především pak v pravém křídle Průmyslového paláce, jež bude končit až nad ránem.

Vstupenky jsou exkluzivně k dostání v distribuční síti Ticketportal. Stání u pódia bylo za 48 hodin vyprodáno a momentálně jsou tak k dispozici “jen” vstupenky za 790,00 Kč  k stání.
Tato cena je platná do 1.3., poté bude vstupné navýšeno.
Aktuání informace, nejen o výši vstupného, jsou k dispozici na http://www.ticketportal.cz/, http://www.cityfestival.cz/ a na facebooku.

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.