Středa, 29.3.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Přivítáme vítěze UEFA Futsal Cupu

Přivítáme vítěze UEFA Futsal Cupu, foto: (c) 2009 Jaromír Zajíček, www.FotoZajda.czVčera, 13. října 2009, byly zveřejněny výsledky losování Elite Round UEFA Futsal Cupu, které se konalo od 13:30 středoevropského času v sídle UEFA ve švýcarském Nyonu.

Los přisoudil ERA-PACKu velmi těžkou skupinu. Utkáme se s několikanásobným vítězem španělské ligy a zároveň trojnásobným vítězem UEFA Futsal Cupu španělským Interviú Madrid. Dalším oponentem bude ukrajinský šampion Time Lvov, mužstvo, které předvádí velmi kvalitní hru a sbírali úspěchy na mezinárodních turnajích během letošní přípravy. Posledním soupeřem ve skupině bude slovinský celek KMN Puntar Tolmin, přemožitel našeho loňského soupeře KMN Gorica.

Diváci budou svědky atraktivního futsalu té nejvyšší světové úrovně. Interviú Madrid je totiž mužstvo prošpikované španělskými a brazilskými reprezentanty. V těchto dnech se dolaďují termíny listopadového svátku futsalu. Již teď je ale jasné, že se bude hrát v ČEZ ARENĚ v Pardubicích.

Kolo Elite Round se musí odehrát v období od 14. do 22.11.2009, takže v rozmezí tohoto termínu budou vybrány 3 hrací dny, které bychom měli znát do konce tohoto týdne.

Skupina A
ElPozo Murcia FS (ESP)
Luparense Calcio A5 (ITA)
Action 21 Charleroi (BEL)
Iberia 2003 Tbilisi (GEO)

Skupina B
MFK Viz-Sinara Ekaterinburg (RUS)
SL Benfica (POR)
FC Marlene (NED)
MNK Potpićan 98 (CRO)

Skupina C
Interviú Madrid (ESP, držitelé trofeje)
FK ERA-PACK Chrudim (CZE)
FC Time Lviv (UKR)
KMN Puntar (SVN)

Skupina D
AFC Kairat Almaty (KAZ)
Araz Naxçivan (AZE)
FK Nikars Riga (LVA)
Athina ’90 Athens (GRE)

 

Více na www.fkerapack.cz.

foto: (c) Jaromír Zajíček, www.FotoZajda.cz

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.