Neděle, 28.5.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Podpořte na Startovači párty hru ze světa fastfoodů – McJohny’s

Podpořte ve Startovači párty hru ze světa fastfoodů - McJohny'sMáme pro vás úžasnou zprávu, proslulé rychlé občerstvení McJohny’s nabírá nové lidi, tak neváhejte a staňte se součástí světoznámého řetězce s krabími burgery!

McJohny’s je párty desková hra pro 3-6 hráčů na 20 minut.

Můžete zapomenout na přežitky, jako je čekání na tah, v tomto občerstvení všechno probíhá rychle a zběsile. Zatímco vy otáčíte kraby na grilu, váš kamarád je rve do housek a snaží se nezapomenout na okurku, poslíček mezitím už na parkovišti startuje babetu, jen aby měli zákazníci včas na talíři objednané kraby. Díky silným odborům každá směna trvá jen minutu, takže se musíte pekelně snažit, abyste uspokojili všechny čtyři zákazníky, kteří se doma těší na krabí lahůdky.

Vše není tak sluníčkové, jak se zdá, a ne všichni se snaží kooperovat. McJohny’s, i přes svůj věhlas, nemá vždy dost financí, aby zaplatil všechny zaměstnance, a to i přes vychytralý plán vyplácet je ve fiktivní měně “McJohnyho krabíci”, která je uplatnitelná jen v dárkovém obchodě restaurace. Proto sem tam některý ze zaměstnanců bez vize platu škodí a snižuje kvalitu burgerů.

Podpořte ve Startovači párty hru ze světa fastfoodů - McJohny's

Díky novým zákonům o rovnocennosti pracovních podmínek je manažerem směny pokaždé někdo jiný a je jen v jeho režii, jak ukočíruje fastfood a rozhodne, kdo bude dělat jakou činnost.

 

Za oponou

Hra McJohny’s vyhrála soutěž autorů 2013 (tehdy ještě známá jako Hectic Orcs), kterou pořádá Česká deskoherní společnost (Czech Board Games – CBG), která stojí i za finálním provedení hry.

CBG

Jejím autorem je Jan Vaněček, který už několik let s CBG na hrách spolupracuje, například vytvořil herní mechanismus pro hru Mezi Kmotry.

Skrze ilustrace vdechla krabům život a roztomilá očička Petra Vořechovská.

Celou grafickou podobu hry pak zkompletovala Hana Novotná.

Celá hra je již finální, ale skrze Startovač se snažíme sehnat část financí potřebných pro počáteční tisk hry. Na Startovači získáte hru levněji, než bude koncová cena. Zároveň můžete získat placky a trička s krásnymi ilustrovanými kraby. Do konce října jsme schopni vám hru naservírovat až domů.

Podpořte ve Startovači párty hru ze světa fastfoodů - McJohny's

Hru jsme připravili v univerzální verzi rovnou ve třech jazycích – češtině, angličtině a němčině. Díky vaší podpoře bychom hru rádi prezentovali celému světu na veletrhu v Essenu a v případě velkého úspěchu je možné přemýšlet o dalším rozšiřování hry.

Během kampaně sem budeme přídávat další videa a obrázky o hře, takže se určitě zase stavte!

 

 

 

Hra McJohny´s na Startovači

Podpořte vydání této párty hry z fastfoodového prostředí na Startovači. Čas máte do 15. října 2014, kdy bude projekt uzavřen. Vyberte si odměnu, podle toho, jak moc chcete vydání hry podpořit. Například za 450 Kč získáte hru i s originální plackou. Získané finance jsou určeny především na první tisk hry.

 

Podpořte ve Startovači párty hru ze světa fastfoodů - McJohny's

 

Podpořte ve Startovači párty hru ze světa fastfoodů - McJohny's  Podpořte ve Startovači párty hru ze světa fastfoodů - McJohny's

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.