Pořiďte si oblečení s originálními potisky

Móda v internetovém obchodě trickovy.cz je vhodná jak pro muže, tak i pro ženy. Dokonce si zde můžete vybrat oblečení v podobě mikin a triček i pro vaše ratolesti. Pokud máte doma kojence nebo batole, klidně mu můžete dopřát třeba i nové dupačky. Samozřejmě i ty budou obdařeny trefným nápisem.

Krom oblečení si dále můžete vybrat i dárkové předměty ve formě polštářků, případně hrníčků. Pokud máte rádi svého šéfa, můžete mu koupit hrníček s adekvátním nápisem, ale pokud jste normální, raději pořiďte něco svými nejbližším.

Všechny myslitelné velikosti

I přesto, že disponujete příliš velkou či naopak příliš malou postavou, nemusíte se bát, že byste si nevybrali oblečení, které by vám nepadlo. všechny modely triček i mikin se zde prodávají ve všech základních velikost, i když je pravda, že některé zrovna nemusí být ve skladu. V tom případě bude stačit počkat, než bude daná věc ve správné velikosti k dispozici. Obvykle se nečeká příliš dlouho.

Nejste-li si jisti, jaká je zrovna ta vaše pravá velikost, není nic jednoduššího než se dostat jediným kliknutím do sekce tabulka velikostí, kde naleznete nejen přesné míry, ale rovněž i návod, jak správně měřit své stávající oblečení. Dle získaných údajů pak stačí vybrat odpovídající velikost.

Chcete vlastní potisk? Není problém

Myslíte si, že máte lepší hlášky než ty, které najdete na našem textilu? V tom případě není problém objednat si pouze prázdné tričko nebo mikinu a na tu si nechat potisknout vlastní text, respektive oblázek. Návrh grafiky pošlete společně s objednávkou. Nezapomeňte si vybrat i font písmen, pokud má být součástí i text. Nejpozději do čtyř pracovních dnů bude oděv s vaším vlastním originálním návrhem vypracován. Ještě předtím vám bude zaslán náhled na to, jak bude textil ve finální podobě vypadat.

 

Pořiďte si oblečení s originálními potisky

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.