Poslední sezóna na zimním stadionu ve Skutči

HC OlympProfesionální hokejová hudebně zábavná show, která vznikla v roce 2006 díky televiznímu seriálu České televize Poslední sezona a herci Martinu Dejdarovi, který ztvárnil hlavní postavu seriálu Honzu Krola přijíždí také do Skutče. Utkání HC Olymp vs HC Skuteč, můžete navštívit 8. března 2009 od 14 hodin na skutečském zimním stadionu.

Lední hokej všem hercům během trénování i natáčení velmi přirostl k srdci, rozhodli se proto nepohřbít tento tým s posledním natáčecím dnem, ale naopak jej přivést k ještě větší slávě. A tak vznikla myšlenka týmu HC Olymp, který pravidelně vyjíždí na česká a slovenská kluziště k exhibičním zápasům proti týmům měst a obcí.

V programu účinkuje celá řada hereckých a sportovních osobností (Pavel Nový, Jirka Hrdina, David Suchařípa, Petr Forman, Jirka Mádl, Zbyněk Fric, Honza Révai, Michael Beran, Pavel Richter a další), v každém městě probíhá soutěž o unikátní ceny (mobilní telefon, zapůjčení luxusního vozu, rekreační pobyt v chatě Martina Dejdara, sud piva Bernard, …) a součástí programu je unikátní produkce kaskadérů, mistryň ČR ve stepu, rockera Pavla Kotziana a dalších.

Vstupné na celou show je 100 Kč pro dospělé a 80 Kč pro děti do 15 let. Výtěžek projektu jde na pomoc těžce tělesně postiženým dětem, které i přes svá trápení mají chuť sportovat – na pomoc nadaci EMIL.

 

Více info na http://www.posledni-sezona.cz.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.