Pozvánka na mimořádnou sportovní událost – Mistrovství Evropy v kin-ballu

Pozvánka na mimořádnou sportovní událost - Mistrovství Evropy v kin-balluHradec Králové – ve dnech 25. – 28. září 2014 proběhne ve sportovní hale v Třebši Mistrovství Evropy v kin-ballu. Kin-ball je velmi atraktivní jedinečná sportovní hra s velkým míčem, která si u nás získává stále větší počet aktivních hráčů i příznivců. ME se zúčastní reprezentační týmy v kategorii mužů a žen z osmi evropských států, ještě více zemí bude zastoupeno v klubovém mistrovství mixů.

Takto významná soutěž má v České republice svoji premiéru, pro hradeckou sportovní veřejnost je jistě významné, že ME proběhne právě v jejich městě. Přijďte se podívat na nejlepší družstva Evropy, přijďte podpořit mladou českou reprezentaci a podívat se na sport, jehož atraktivita, dynamičnost a rychle se měnící herní situace vás nejednou zvedne ze sedadel.

Úspěšnost každé sportovní akce záleží i na vás, na sportovních fanoušcích a věřte, že tento mladý sport si vaši podporu a přízeň zaslouží. Odměnou vám budou krásné sportovní zážitky.

Srdečně vás zve a těší se na vás Český svaz kin-ballu a všichni partneři této významné sportovní akce.

Český tým

Plánovaný program:

25.9. čtvrtek / 14:00 – Savnostní zahájení, první zápasy

26.9. a 27.9. pátek a sobota / 9:00 až 13:30 turnaj klubů v kategorii MIX. 14:00 až 22:00 zápasy turnajů ME mužů a žen

28.9. neděle / 9:30 až 12:30 finálové zápasy / slavnostní vyhlášení výsledků cca 13:30

Více informací na www.kin-ball2014.eu

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.