Středa, 17.4.2024
KulturaOstatní kulturaVýtvarné umění

Knižní tip: Umění Zentangle

Umění ZentangleInovativní metoda kreslení, kterou zvládne úplně každý.

Zentangle® je nová metoda meditativního kreslení, která umožňuje všem vytvořit si vlastní propracované kresby. Vzory Zentangle® mají širokou škálu využití. Pomocí nich stvoříte fantazijní svět plný ztřeštěných květin, podivných hub, elegantních ptáčků a víl, nebo je můžete využít k ozdobení všeho, co vás jen napadne, a udělat tak své okolí krásnějším.

Kniha Umění Zentangle® (v orig. The Art of Zentangle) je sestavena z prací čtyř Certifikovaných učitelek Zentangle®, které vás tímto uměním provedou od základních vzorů až po jejich různé kombinace dávající vzniknout složitým obrázkům, nad nimiž zůstává rozum stát. Zentangle® vám pomůže odhalit skryté umělecké vlohy, rozvinout vaši fantazii a nabídne vám nový zábavný způsob relaxace a meditace nad sebou samým i nad okolním světem. 

 

 

 

 

Autor: Penny Raileová, Lara Williamsová, Norma J. Burnellová, Margaret Bremnerová
Překlad: Markéta Pavlíková

Rozměry: 222 x 296 mm
Datum vydání: 2014
Počet stran: 144
Typ vazby: měkká
Barva: barevná

Katalogové číslo: ZRK1409
Vydavatel: Zoner Press

E-shop: /www.zonerpress.cz/umeni-zentangle

 

 

 

{source}[[iframe width=”600″ height=”402″ src=”//e.issuu.com/embed.html#0/9360117″frameborder=”0″ allowfullscreen]][[/iframe]]
{/source}

 

Zoner PRESS

Zoner Press vstupuje letos do druhého desetiletí své existence. V únoru v roce 2004 rozšířila společnost ZONER software své aktivity o vydavatelskou činnost, která byla první tři roky zaměřena převážně na vydávání odborné literatury (fotografování, grafika, programování a webdesign). Postupem času Zoner Press doplnil produkci o hobby literaturu, knihy o kreslení a malování, vyšel vstříc zájemcům o mangu, komiks i osobní růst a stále si na českém knižním trhu udržuje svoji pozici nejvýznamnějšího producenta kvalitní literatury pro fotografy.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.