Středa, 4.10.2023
Volný časVzdělávání

Pražský Barcamp je tu pro tebe!

Barcamp je otevřená konference, kde si sami účastníci vyberou přednášky na základě hlasování. Vstup je zcela zdarma, stačí se jen přihlásit. Na Barcampu přednáší jak odborníci, tak samotní účastníci, kteří mají lidem co říci.”

Jednoduše řečeno to je perfektní konference, kde nasbíráte informace, kontakty a zkušenosti. Akce, se jako každý ročník koná v Praze v prostorách Microsoftu, a to 14. 11. 2020 od 8h. Nemusíte jezdit až do Prahy, abyste se zúčastnili konference. Pátý pražský barcamp se bude streamovat i online! 

Pražský Barcamp logoAktuálně se nacházíme v období, kdy potencionální speakeři mají možnost vypsat si přednášku. Takže pokud máte tip na osobu, kterou byste na konferenci chtěli vidět, tak nám dejte vědět. Daného člověka za vás oslovíme. Hlavně nezapomeňte ve čtvrtek 1.10. hlasovat o přednáškách. O tom, kdo bude na konferenci vystupovat, rozhodujete vy studenti! 

Pokud se podmínky pro konání akcí do konání akce nezmění, můžete se těšit i na praktické workshopy, vyšperkování vašich CV či vyzkoušení si pohovoru nanečisto. 

Vstup na konferenci je zdarma a počet volných míst rychle klesá. Neváhej a zaregistruj se tady ještě dnes. Určitě nás sledujte i na FB, kde postujeme novinky. Jestli nejsi fanda FB, dej follow našemu instagramu prazsky_barcamp.

 

Pražský Barcamp plakát

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.