Přeštěnice WARM UP 2016 s Totálním nasazením a Znouzectností!

Přeštěnice WarmUP24. – 25. června 2016, Přeštěnice

Agentura ForFUN Agency ve spolupráci s Milevským krajem a JK ART Production uvádí tři „zahřívací předfestivalové koncerty“ s názvem PŘEŠTĚNICE WARM UP 2016. Na přelomu března a dubna 2016 se rozjede přeštěnický mejdan postupně v Milevsku, Českých Budějovicích a Praze. Těšit se můžete na kapely: Znouzectnost, Totální nasazení, Covers for Lovers, Peshata nebo Sabinu Křovákovou se svou kapelou.

Na koncertech WARM UP PŘEŠTĚNICE 2016 bude mimo jiné jedinečná příležitost k zakoupení vstupenek na letní festival v akci 1 +1 ZDARMA! Pořadatel si pro fanoušky přichystal také řadu překvapení, soutěže o volné vstupenky, CD Přeštěnice 2015 ZDARMA pro prvních sto návštěvníků a další. Na všech akcích samozřejmě zazní festivalový song „Slunce nad Přeštěnicí“, který poprvé naživo zazpívá s autorskou kapelou Covers for Lovers i Sabina Křováková.

Koncerty Přeštěnice WARM UP 2016 bychom chtěli návštěvníkům přiblížit atmosféru letního open air festivalu v Přeštěnici, který se letos koná 24. – 25. června 2016. Tomu jsme podřídili i dramaturgii jednotlivých koncertů a výběr kapel tak, aby si fanoušci mohli společně s kapelami zazpívat a zařádit,“ uvádí zástupce pořádající agentury Aleš Uhlíř.

Vstupenky na všechny tři koncerty WARM UP PŘEŠTĚNICE 2016 jsou od ledna 2016 k dostání v předprodejní síti SMS Ticket.

Přeštěnice WARM UP 2016 proběhne v těchto termínech a městech:
26. 3. 2016 MILEVSKO | KD | Totální nasazení, Covers for Lovers, Peshata, Sabina
09. 4. 2016 ČESKÉ BUDĚJOVICE | CAFÉ KLUB SLÁVIE | Znc, Covers for Lovers, Peshata, Sabina
22. 4. 2016 PRAHA | ROCK CAFÉ | Znc, Covers for Lovers, Peshata, Sabina

Totální nasazeníTotální nasazení je česká punk rocková hudební skupina, ale v její tvorbě se vyskytují prvky i z jiných hudebních stylů. V současné době kapelu tvoří zakládající člen, baskytarista Svatopluk Šváb, kytarista Karel Máša a bubeník Petr Žák.
www.totaci.net

ZnouzectnostZnouzectnost je česká hudební skupina, která vznikla z plzeňské scény 80. let 20. století jako nástupnické těleso po skupině Zastávka Mileč. První veřejné vystoupení měla 26. listopadu 1986 ve vysokoškolském klubu OKO v Plzni.
www.znc.cz

Sabina KřovákováSabina Křováková je česká zpěvačka, vítězka soutěže Česko Slovenská Superstar. Studovala na Evropské Obchodní Akademii, kterou ukončila maturitou v roce 2011. Nyní studuje na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem.
www.sabinakrovakova.cz

PeshataPeshataje česká zoopunková hudební skupina pocházející z Tábora a hrající od roku 1997. Uslyšíte veselé příběhy o zvířatech a jiné havěti, punkový odvaz s bohatými dechovými aranžemi.
www.peshata.cz

Covers for LoversCovers for Lovers je česká skupina, od níž můžete očekávat jak klasické „punkovky“, tak předělávky písní různých jiných hudebních žánrů, které je v minulosti oslovily, nebo oslovují právě teď.
www.coversforlovers.cz

Přeštěnice WarmUp

 

Festivalovou hymnu Slunce nad přeštěnicí naleznete na Youtube.

Více informací o festivalu naleznete na www.prestenice.cz a www.forfunagency.cz.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.