Pro velký úspěch přidávají The Illusionists další představení

The IllusionistsLive From Broadway, kteří v loňském roce vyprodali šest největších hal na světě, vyráží na evropské turné, v rámci kterého se v lednu příštího roku vrátí do Prahy!

A návštěvnostní rekordy lámou i u nás, původně ohlášená čtyři vystoupení jsou v tuto chvíli již bezmála vyprodána!
Na četné žádosti českých diváků byla právě přidána čtyři odpolední představení, která se budou konat ve dnech od 11. do 14. ledna 2018Kongresovém centru Praha vždy od 16:30 hodin. Vstupenky jsou již v prodeji v síti Ticketportal.

Sedm reprezentantů světové kouzelnické elity návštěvníkům opět předvede dechberoucí show plnou dokonalých a často i smrtelně nebezpečných triků a iluzí popírajících fyzikální zákony.

Nejslavnější eskapologista Andrew Basso, kouzelník desetiletí Luis De Matos, Leonardo Bruno ze slavné kouzelnické rodiny, manipulátor Yu Ho-Jin, James More z Britain’s Got Talent, Enzo – L’insaisissable, který učaroval publiku i porotě ve francouzské obdobě této talentové show a nejslavnější ženská iluzionistka Josephine Lee jsou každý mistrem svého oboru a nabídnou divákům širokou paletu kouzel – od pódiových iluzí, přes čtení myšlenek až po eskamotérské úniky z pout či vodních pastí.

The Illusionists

Celosvětově renomovaní The Illusionists navazují na legendární mistry magie, jakým byl například Harry Houdini. Využití nejnovějších technologií, světelné efekty, působivá scéna i kostýmy v této show ale posouvají kouzelnickou tradici o notný kus dál.
The Illusionists vystupovali ve více než 200 městech ve 25 zemích, kde je viděly desítky miliónů lidí. Jsou nejúspěšnější kouzelnickou show v historii Broadywaye a držitelem prodejního rekordu v Sydney, Londýně, Mexico City nebo Melbourne.

Představení The Illusionists – Live From Broadway sahá daleko za hranice lidské představivosti a vítá návštěvníky ve světě, kde nerozeznají realitu od iluze.

Všechna pražská představení, která se uskuteční v Kongresovém centru Praha od 11. do 14.ledna vždy od 16:30 a 20 hodin, bude moderovat a tlumočit do češtiny Libor Bouček.

The Illusionists

www.theillusionistslive.com   www.ticketportal.cz

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.