Pátek, 2.6.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Proběhl pátý ročník Rally Show

RallyShow_landaPátý ročník Rally Show a Autosalon Show v sobotu 9. června a v neděli 10. června 2012 proběhl na královehradeckém Czech ringu. Jedná se o nejrozsáhlejší supershow tohoto typu zaměřenou na motorsport ve střední Evropě. 

 

 

 

 

 

 

subaru
Po okruhu se proháněly WRC speciály, kde za volanty seděli špičkový jezdci jako Jaromír Tomaštík, Pavel Valoušek, Petr Šimurda  a velice vyrovnané souboje nám předváděla dvojice Roman Kresta s Danilem Landou. Ve startovní listině měly zastoupení i ženy a to půvabnou Olgou Lounovou která brázdila Czech ring Renaultem Clio Sport. K vidění zde byl i Chrudimský Rallye Team s Martinem Kučerou za volantem své Toyoty Celici, ten se svým vozem dělal báječnou show krásnými smyky. 

Během celé akce probíhal Autosalon který patřil nejen modelům předních světových značek, ale i hystorickým vozům a současným okruhovým speciálům a sportovním vozům, formulím i motocyklům.

Skok

{morfeo 33}

Foto: (c) 2012 Ondřej Vrbovský

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.